Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 8. května 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloUfoun je kamarád   Bohnická divadelní společnost16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy prázdniny16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy prázdniny16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Buštěhrad]Neposlušná kůzlátka17:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBez předsudků19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceJo, není to jednoduché19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSouborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíOpisy19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Kronika ohlášené smrti   Derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Karlovy Vary / Městské divadlo]Lijavec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínBurnOut aneb Vyhoř!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubLéda (Manželskonemanželská povídka)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Moře klidu   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
Kvidoule IV.   hostující soubor19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]O lásce čili Parle moi d´amour   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAObchodník s deštěm   divadelní spolek Ty-já-tr19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeOrgy in Rhythm vol. 1 - Sabotanic Garden20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Slovácko sa nesúdí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Návštěva20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 14:00
Chlap na zabití
Dejvické divadlo 16:00
Ufoun je kamarád   Bohnická divadelní společnost
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 16:00
Mikulášovy prázdniny
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 16:00
Mikulášovy prázdniny
Buchty a loutky [Buštěhrad] 17:40
Neposlušná kůzlátka
Divadlo Kalich  19:00
Bez předsudků
Divadlo Palace  19:00
Jo, není to jednoduché
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny
Divadlo v Dlouhé  19:00
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Otec  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Pomezí  19:00
Opisy
Studio DVA divadlo  19:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 19:00
Kronika ohlášené smrti   Derniéra
Divadlo Járy Cimrmana [Karlovy Vary / Městské divadlo] 19:00
Lijavec
A studio Rubín  19:30
BurnOut aneb Vyhoř!
Činoherní klub  19:30
Léda (Manželskonemanželská povídka)
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Moře klidu   Alterna
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]
hostuje: Cabaret Calembour
 19:30
Kvidoule IV.   hostující soubor
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
O lásce čili Parle moi d´amour   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  náš tip!
Vršovické divadlo MANA 19:30
Obchodník s deštěm   divadelní spolek Ty-já-tr
Alfred ve dvoře 20:00
Orgy in Rhythm vol. 1 - Sabotanic Garden
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Slovácko sa nesúdí
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Návštěva

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo