Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 9. března 2020


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Audience19:00
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku19:30
Dejvické divadloDealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Pavel Širmer, Jiří Koula
19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00
Divadlo Radka BrzobohatéhoFreddie - Concert show19:00
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Guide20:00
Studio DVA divadloOdvrátená strana mesiaca - GUnaGU   Změna termínu -; zrušeno! (přesunuto na 7.6.2020)19:30
Divadlo UngeltJak zabít komika   vyprodáno19:00
Švandovo divadlo [studio]Jordan   Pro více informací volejte pokladnu; Satoranský, Purkrábková; zrušeno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kdo se bojí Virginie Woolfové?
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák
19:00
Buchty a loutky [Praha - MŠ Na Balkáně]Kocour v botách09:30
Divadlo D21 [D21]Král Ubu
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Divadlo Na zábradlíKyjem po kebuli aneb Zpráva o dobrovolné smrti jednoho z diváků19:00
Divadlo ViolaLidský hlas20:00
Divadlo KalichMoje hra19:00
Studio HrdinůMolyneuxova otázka20:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mrzák inishmaanský19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mrzák inishmaanský19:30
PomezíNa houbách18:00
PomezíNa houbách20:30
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle]Neslušní19:00
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna19:00
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
O krásách bezpilotního bombardování19:30
Divadlo Palace [JT Promotion - host]
hostuje: JT Promotion
Osm eur na hodinu   premiéra19:00
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Paralelní vesmíry19:30
Studio DVA divadloPoprask na laguně   VYPRODÁNO19:00
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
Probuzení19:30
Divadlo Vosto5Probuzení   Jatka7819:30
Divadlo pod PalmovkouRok na vsi
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
19:00
Studio YpsilonRusalka nejen podle Dvořáka19:30
Alfred ve dvoře
hostuje: Divadlo D’Epog
SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE   vyprodáno19:00
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Skleněný zvěřinec19:00
Švandovo divadloSmrt mu sluší   Jičín; Zájezd19:00
Divadlo X10Solaris19:30
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A. Dvořáka Příbram
Špinavý obchod   Pražská premiéra; ABO B; ABO D19:00
Činoherní klubUjetá ruka (Behanding in Spokane)
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
19:30
Divadlo Kolowrat
hostuje: Divadlo Marianny Arzumanové
Zakopaný pes19:30
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Žebrácká opera19:00
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:00
Audience
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
Čtvrthrst je nejdelší slovo v českém jazyce, které neobsahuje ani jednu samohlásku
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Pavel Širmer, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Pavel Širmer, Jiří Koula
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Freddie - Concert show
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Guide
Studio DVA divadlo 19:30
Odvrátená strana mesiaca - GUnaGU   Změna termínu -; zrušeno! (přesunuto na 7.6.2020)
Divadlo Ungelt  19:00
Jak zabít komika   vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Jordan   Pro více informací volejte pokladnu; Satoranský, Purkrábková; zrušeno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kdo se bojí Virginie Woolfové?
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák
Buchty a loutky [Praha - MŠ Na Balkáně] 09:30
Kocour v botách
Divadlo D21 [D21] 19:30
Král Ubu
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo Na zábradlí  19:00
Kyjem po kebuli aneb Zpráva o dobrovolné smrti jednoho z diváků
Divadlo Viola  20:00
Lidský hlas
Divadlo Kalich  19:00
Moje hra
Studio Hrdinů  20:00
Molyneuxova otázka
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Mrzák inishmaanský
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Mrzák inishmaanský
Pomezí  18:00
Na houbách
Pomezí  20:30
Na houbách
Komorní činohra [Divadlo Na Prádle] 19:00
Neslušní
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
O krásách bezpilotního bombardování
Divadlo Palace [JT Promotion - host]
hostuje: JT Promotion
 19:00
Osm eur na hodinu   premiéra
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Paralelní vesmíry
Studio DVA divadlo  19:00
Poprask na laguně   VYPRODÁNO
Jatka78
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Probuzení
Divadlo Vosto5  19:30
Probuzení   Jatka78
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Rok na vsi
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
Studio Ypsilon  19:30
Rusalka nejen podle Dvořáka
Alfred ve dvoře
hostuje: Divadlo D’Epog
 19:00
SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE, SÉRIE   vyprodáno
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Skleněný zvěřinec
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší   Jičín; Zájezd
Divadlo X10  19:30
Solaris
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A. Dvořáka Příbram
 19:00
Špinavý obchod   Pražská premiéra; ABO B; ABO D
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Divadlo Kolowrat
hostuje: Divadlo Marianny Arzumanové
 19:30
Zakopaný pes
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Žebrácká opera

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo