Programy divadel

ZÁŘÍ 2021

Pro zobrazení programu vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím program otevřete.
V přehledu jsou pouze ta divadla / soubory, u kterých aktuálně evidujeme program pro měsíc ZÁŘÍ 2021.

Regiony

Praha


Studio ALTA

ZÁŘÍ 2021

2.9.čtvrtek19:30BadmanNela H. Kornetová & T.I.T.S
3.9.pátek18:00GuttaLudomir Franczak & Col.
3.9.pátek19:30BadmanNela H. Kornetová & T.I.T.S
5.9.neděle18:00PermeanceAlica Minar & col. ve spolupráci s raum4 e. V
5.9.neděle19:30Home Beyond the Borders?Ewa Zurakowska
5.9.neděle20:30Phonotropic BlidnessMichal Kindernay; Prague Biennale
6.9.pondělí19:00Cela / Audiovizuální instalaceBronislav Vagenknecht
8.9.středa19:30Tumor: karcinogenní romanceA studio Rubín
11.9.sobota14:00Dva životyTaneční studio Light
12.9.neděle14:00Dva životyTaneční studio Light | 16:30
12.9.neděle14:00ZahrátkyŘev na hřišti
14.9.úterý15:30Prostor 6×jinakMěsto přatelské dětem a VV openlab
15.9.středa19:30Performance a live cinemaStudio Performance Art
19.9.neděle18:30VV Open Lab.: Přednáška Ondřeje Suchana
19.9.neděle19:30song lines: expedice 97/18derniéra
21.9.úterý19:30...Or to Be
22.9.středa19:30...Or to Be
23.9.čtvrtek19:30Obývací pokojtYhle
24.9.pátek19:30Obývací pokojtYhle
26.9.neděle18:00Different?Divadlo Ponec
26.9.neděle18:00VV Open Lab: Přednášky pro mateřinky
27.9.pondělí18:00Tumor: karcinogenní romanceA studio Rubín
29.9.středa13:30Effugio volume 2 - Dočasná Company
30.9.čtvrtek19:00Cela / Audiovizuální instalaceBronislav Vagenknecht
2.9.Čt19:30 
BadmanNela H. Kornetová & T.I.T.S
3.9.18:00 
GuttaLudomir Franczak & Col.
3.9.19:30 
BadmanNela H. Kornetová & T.I.T.S
5.9.Ne18:00 
PermeanceAlica Minar & col. ve spolupráci s raum4 e. V
5.9.Ne19:30 
Home Beyond the Borders?Ewa Zurakowska
5.9.Ne20:30 
Phonotropic BlidnessMichal Kindernay; Prague Biennale
6.9.Po19:00 
Cela / Audiovizuální instalaceBronislav Vagenknecht
8.9.St19:30 
Tumor: karcinogenní romanceA studio Rubín
11.9.So14:00 
Dva životyTaneční studio Light
12.9.Ne14:00 
Dva životyTaneční studio Light | 16:30
12.9.Ne14:00 
ZahrátkyŘev na hřišti
14.9.Út15:30 
Prostor 6×jinakMěsto přatelské dětem a VV openlab
15.9.St19:30 
Performance a live cinemaStudio Performance Art
19.9.Ne18:30 
VV Open Lab.: Přednáška Ondřeje Suchana
19.9.Ne19:30 
song lines: expedice 97/18derniéra
21.9.Út19:30 
...Or to Be
22.9.St19:30 
...Or to Be
23.9.Čt19:30 
Obývací pokojtYhle
24.9.19:30 
Obývací pokojtYhle
26.9.Ne18:00 
Different?Divadlo Ponec
26.9.Ne18:00 
VV Open Lab: Přednášky pro mateřinky
27.9.Po18:00 
Tumor: karcinogenní romanceA studio Rubín
29.9.St13:30 
Effugio volume 2 - Dočasná Company
30.9.Čt19:00 
Cela / Audiovizuální instalaceBronislav Vagenknecht
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.