Programy divadel

ÚNOR 2020

1/2020 <<     >> 3/2020 | 4/2020 | 5/2020 | 6/2020 | 7/2020 | 8/2020 | 9/2020 | 10/2020 | 11/2020 | 12/2020 | 1/2021

Pro zobrazení programu vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím program otevřete.
V přehledu jsou pouze ta divadla / soubory, u kterých aktuálně evidujeme program pro měsíc ÚNOR 2020.

Regiony

Praha

Divadla

Studio Damúza

ÚNOR 2020

1/2020 <<     >> 3/2020 | 4/2020 | 5/2020 | 6/2020 | 7/2020 | 8/2020 | 9/2020 | 10/2020 | 11/2020 | 12/2020

1.2.So00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKarIMAGINALE festival, Sttutgart, Německo
1.2.So10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePtáček a levKlub Letka
2.2.Ne15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTurnaj krále KarlaStaré purkrabství, NKP Vyšehrad
2.2.Ne16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHoupací pohádkyNová scéna
14.2.18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBajajaDivadlo Minor
15.2.So10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePtáček a levKlub Letka
16.2.Ne00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMoment!Barmuseum, Martin, Slovensko
16.2.Ne16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJakoubkovo splněné přáníDivadlo Drak, Hradec Králové
16.2.Ne16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHodina modrých slonůNová scéna
17.2.Po00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHonza PtákBrusel, Belgie
20.2.Čt00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePtáček a levDům dětí a mládeže - Praha 10 Strašnice
22.2.So10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJá, ty a toKlub Letka
22.2.So15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHodina modrých slonůKlub Letka
1.2.So00:00 
KarIMAGINALE festival, Sttutgart, Německo
1.2.So10:30 
Ptáček a levKlub Letka
2.2.Ne15:00 
Turnaj krále KarlaStaré purkrabství, NKP Vyšehrad
2.2.Ne16:00 
Houpací pohádkyNová scéna
14.2.18:00 
BajajaDivadlo Minor
15.2.So10:30 
Ptáček a levKlub Letka
16.2.Ne00:00 
Moment!Barmuseum, Martin, Slovensko
16.2.Ne16:00 
Jakoubkovo splněné přáníDivadlo Drak, Hradec Králové
16.2.Ne16:00 
Hodina modrých slonůNová scéna
17.2.Po00:00 
Honza PtákBrusel, Belgie
20.2.Čt00:00 
Ptáček a levDům dětí a mládeže - Praha 10 Strašnice
22.2.So10:30 
Já, ty a toKlub Letka
22.2.So15:00 
Hodina modrých slonůKlub Letka
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.