Programy divadel

ÚNOR 2019

1/2019 <<     >> 3/2019 | 4/2019 | 5/2019 | 6/2019 | 7/2019 | 8/2019 | 9/2019 | 10/2019 | 11/2019 | 12/2019

Pro zobrazení programu vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím program otevřete.
V přehledu jsou pouze ta divadla / soubory, u kterých aktuálně evidujeme program pro měsíc ÚNOR 2019.

Regiony

Klicperovo divadlo Hradec Králové

ÚNOR 2019

1/2019 <<     >> 3/2019 | 4/2019 | 5/2019

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na datum konání (je-li link aktivní) přejdete přímo do rezervačního systému divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky. V některých případech přítomnost odkazu nezaručuje, že volné vstupenky jsou ještě k dispozici.

1.2.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKoulena představení je možné zakoupit max. 6 vstupenek na osobu
5.2.Út10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČas svařeného vínaKomorní scéna V podkroví
5.2.Út19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVelká mořská víla
6.2.St19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRomeo a Juliepřesunuto na 4. 4.
7.2.Čt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFuriantiC
8.2.10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRepublika KrálovéStudio Beseda
8.2.17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBratři Karamazovid/3
8.2.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČerná vodaStudio Beseda | Dramaturgický úvod
9.2.So19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKočičí hrav roli Erži Orbánové Jitka Smutná
10.2.Ne19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKouleVrchlabí
11.2.Po10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČas svařeného vínaPardubice, Východočeské divadlo
12.2.Út19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHubte trampy, serou v leseA studio Rubín | Studio Beseda | Beseda X
12.2.Út19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKočičí hraVysoké Mýto
13.2.St10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKytice
13.2.St19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSen noci svatojánskéDramaturgický úvod
14.2.Čt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAnna KareninaDramaturgický úvod
15.2.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRichard III.
18.2.Po14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBratři KaramazoviST/1
19.2.Út19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFuriantiA
20.2.St14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVincencST/2; původně Bratři Karamazovi
21.2.Čt14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRadúz a MahulenaST/3
22.2.10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRomeo a Julie
23.2.So14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČtyřlístek!
23.2.So19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVincencStudio Beseda
27.2.St19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOsm žen
27.2.St19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSpyboxStudio Beseda
28.2.Čt14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRadúz a MahulenaST/4
1.2.19:00 
Koulena představení je možné zakoupit max. 6 vstupenek na osobu
5.2.Út10:00 
Čas svařeného vínaKomorní scéna V podkroví
5.2.Út19:00 
Velká mořská víla
6.2.St19:00 
Romeo a Juliepřesunuto na 4. 4.
7.2.Čt19:00 
FuriantiC
8.2.10:00 
Republika KrálovéStudio Beseda
8.2.17:30 
Bratři Karamazovid/3
8.2.19:00 
Černá vodaStudio Beseda | Dramaturgický úvod
9.2.So19:00 
Kočičí hrav roli Erži Orbánové Jitka Smutná
10.2.Ne19:00 
KouleVrchlabí
11.2.Po10:00 
Čas svařeného vínaPardubice, Východočeské divadlo
12.2.Út19:00 
Hubte trampy, serou v leseA studio Rubín | Studio Beseda | Beseda X
12.2.Út19:30 
Kočičí hraVysoké Mýto
13.2.St10:00 
Kytice
13.2.St19:00 
Sen noci svatojánskéDramaturgický úvod
14.2.Čt19:00 
Anna KareninaDramaturgický úvod
15.2.19:00 
Richard III.
18.2.Po14:30 
Bratři KaramazoviST/1
19.2.Út19:00 
FuriantiA
20.2.St14:30 
VincencST/2; původně Bratři Karamazovi
21.2.Čt14:30 
Radúz a MahulenaST/3
22.2.10:00 
Romeo a Julie
23.2.So14:30 
Čtyřlístek!
23.2.So19:00 
VincencStudio Beseda
27.2.St19:00 
Osm žen
27.2.St19:00 
SpyboxStudio Beseda
28.2.Čt14:30 
Radúz a MahulenaST/4
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.