Slevy

Jste-li divadlem nabízejícím aktuální slevu a máte zájem o prezentaci takové informace zde, zašlete, prosím, podklady na naši adresu
redakce{@}i-divadlo{.}cz. Jste-li divákem a víte o nějakém dobrém momentálním – oficiálním i neoficiálním – tipu, jak ušetřit, sdělte to
i ostatním v diskusi u příslušného divadla.

Momentálně neevidujeme žádnou nabídku slevy.

 

Upozornění: Veškeré informace o slevách podáváme bez záruky, pouze předkládáme převzatou nabídku bez garance, že sleva je stále platná v uvedeném znění. Nabídka se může měnit rychleji, než zaznamenáme. Pořadatelé disponují právem své obchodní nabídky kdykoli a bez předchozího upozornění změnit.
Informace na celé této stránce nejsou komplexní a stránka má pouze orientační, nikoli plně autorizovaný charakter.
Slevy lze obvykle uplatit pouze při nákupu vstupenek v pokladně divadla, nikoli u smluvních prodejců, často ani při nákupu přes internet. A jak to tak bývá, nelze nic kombinovat s jinými slevami a nabídka platí jen do vyprodání.

 

pro držitele SPHERE CARD
Sphere

Praha

Divadlo Archa 10 %
(pouze na vlastní produkci)
Divadlo Hybernia 10 %
Divadlo Kalich 10 %
Divadlo Kámen 20-50 %
Divadlo Metro 20 %
Divadlo Minor 10 %
Divadlo pod Palmovkou 20 %
Divadlo Ponec 10 %
Divadlo U Hasičů 10 %
Divadlo v Dlouhé 30 Kč
Divadlo v Rytířské 10 %
Hudební divadlo Karlín 10 %
(pouze na vybrané tituly)
Městská divadla pražská 10 %
RockOpera Praha 150 Kč
Brno
Divadlo Polárka 1+1
Národní divadlo Brno 10 %
České Budějovice
Jihočeské divadlo 10 %
Kladno
Městské divadlo Kladno 10 %
Most
Městské divadlo v Mostě 10 %
Olomouc
Moravské divadlo Olomouc 10 %
(max. 2 vstupenky na jednu kartu)
Ostrava
Národní divadlo moravskoslezské 10 %
Zlín
Městské divadlo Zlín 10 %

* slevy se obvykle nevztahují na hostující představení, premiéry, koncerty, speciální akce divadla apod.
 

VÍTE, ŽE...

Na představení souboru Švandova divadla můžete využít nabídek „first minute“ (první tři reprízy nové hry za jednotnou cenu pouhých 120 Kč) nebo „last minute“ (doprodej zbylých vstupenek hodinu před představením s 50% slevou, samozřejmě za předpokladu, že nějaké vstupenky k dispozici ještě jsou).

Sledujete nové tituly Divadla Na zábradlí? Vždy na první a druhou reprízu nové inscenace divadlo nabízí 20% slevu.

Divadelní spolek Kašpar (Divadlo v Celetné) nabízí vstupenky při včasném zakoupení slevu 40 %, tzv. Kašpar FIRST MOMENT. Levnější vstupenky je možné zakoupit vždy ode dne zahájení předprodeje (na druhý následující měsíc) až do posledního dne měsíce do konce otevírací doby pokladny.

Zkusit štěstí se dá v Hudebním divadle Karlín vždy dvě hodiny před začátkem představení, kdy můžete vstupenky na představení hrané v tento den získat s 25% slevou (samozřejmě za předpokladu, že nějaké vstupenky k dispozici ještě jsou).

Řadu zajímavých nabídek najdete v Městských divadlech pražských, např.:
- pro ty, co využívají služeb České spořitelny a mají aktivovaný tzv. Bonus program, divadlo nabízí dvě vstupenky za cenu jedné
- pro ty, co se ocitli bez zaměstnání a mají potvrzení z PÚ, divadlo poskytne vstupenku v ceně 20 Kč (od druhé cenové zóny)
- možnost rodinné vstupenky na vybraná představení (4 vstupenky pro dva dospělé a dvě děti pouze v ceně dvou vstupenek pro dospělé)

Jste-li držitelem zákaznických karet Eden, Pražské plynárenské nebo členského klubu Dvojka, získáte slevu 50 Kč na vstupenku do Divadla Na Fidlovačce.

Pro ty, co využívají služeb České spořitelny a mají aktivovaný tzv. Bonus program, nabízí Jihočeské divadlo dvě vstupenky se slevou 30 %.

Nakupujete vstupenky hromadně v rámci nějakého kolektivu? Pak na vás v Divadle na Fidlovačce čeká sleva 10 % (při objednávce nad deset vstupenek na jedno představení).

 

Divadla v hojné míře využívají Facebook, kde mj. nabízejí svým fanouškům za určitých podmínek slevy (zejména „last minute“). Využijte této sítě ke sledování těchto nabídek.