Soutěž


Soutěž o hostování Divadla Šumperk s komedií Kdo je tady ředitel?

probíhá: 5. - 12. 8. 2022


V pražské Valdštejnské zahradě budete mít možnost po dva srpnové večery navštívit hostující inscenace Divadla Šumperk. Nyní také můžete o první z nich soutěžit. Pokud chcete vidět komedii Kdo je tady ředitel? v podání jednoho z nejmenších českých regionálních divadel, máte šanci. Stačí odpovědět na dvě soutěžní otázky.


Skandinávská komedie z prostřední nadnárodní firmy, kde každý ředitel musí být tak trochu také herec. Ravn je schopný člověk. S několika málo kolegy založil IT firmu, která se pod jeho vedením stala špičkovou mezinárodní společností. Svou práci si ulehčuje tím, že všechna svá nepopulární rozhodnutí svaluje na osobu fiktivního ředitele, který údajně žije v cizině. Jednoho dne se však ředitel musí ukázat, a tak Ravn najme neznámého umělce Kristoffera, aby mu před islandským multimilionářem zahrál šéfa úspěšného holdingu. Už to vypadá, že vše dobře dopadne, když v tom Kristoffera nečekaně spatří řadoví zaměstnanci, jimž měl zůstat navěky utajen...

VÝHRA: 3x2 volné vstupenky na představení Kdo je tady ředitel?, které se hraje v pražské Valdštejnské zahradě v pátek 26. srpna 2022 (zač. 20:30).

Věnujte, prosím, pozornost termínu představení a soutěže se zúčastněte pouze, pokud v případě výhry máte čas do Valdštejnské zahrady v daném termínu vyrazit!

1. Jakou premiéru uvede Divadlo Šumperk na začátku nové sezony?
Naše městečko
Přelet nad kukaččím hnízdem
Hamlet
2. V jakém roce Divadlo Šumperk vyhořelo?
1993
1994
2003
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:  
E-mail:

opište tento kód pětdevětčtyřišestnula


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.