Soutěž


Soutěž s Divadlem Bez zábradlí (Cabaret)

probíhá: 15. - 23. 10. 2021


Druhá část soutěže této sezóny s Divadlem Bez zábradlí je věnována nové muzikálové inscenaci Cabaret, která slaví úspěch jak u diváků, tak odborné veřejnosti. Pokud jste ještě neměli možnost toto nastudování zhlédnout, nyní to s námi můžete napravit. Stačí jen odpovědět na dvě jednoduché otázky a mít štěstí při losování výherců.

Slavný muzikál se odehrává v proslulém berlínském kabaretu Kit Kat Klub, tedy v místě, kde všechny trable hodíte za hlavu! Venku se proslulá dekadentní dvacátá léta nachýlila ke svému konci, ale uvnitř se nepřestává tančit. Do Berlína přijíždí mladý americký spisovatel Cliff a seznamuje se se Sally, mladou tanečnicí a zpěvačkou z Kit Kat Klubu. Dvojice se sbližuje, vypadá to na bezstarostný milostný příběh – ale dějiny neodvratně dospěly k létům třicátým a zanedlouho se veškeré moci v zemi chopí nacisté. Přicházejí trable, které se za hlavu jen tak hodit nedají...


z inscenace Divadla Bez zábradlí Cabaret (foto: Petr Kozlík)
z inscenace Divadla Bez zábradlí Cabaret (foto: Petr Kozlík)


V muzikálu účinkují Michaela Tomešová nebo Rozálie Havelková, Jan Fanta, Jitka Sedláčková nebo Hana Seidlová, Dušan Sitek, Josef Carda nebo Filip Kaňkovský, Nikol Kouklová, Karel Heřmánek ml. a další.

VÝHRA: 3x2 volné vstupenky na představení Cabaret, které se hraje v Divadle Bez zábradlí v neděli 7. listopadu (zač. 17:00).

Věnujte, prosím, pozornost termínu představení a soutěže se zúčastněte pouze, pokud v případě výhry máte čas do Divadla Bez zábradlí v daném termínu vyrazit!

Jakkoliv je nám to nepříjemné, zároveň musíme upozornit výherce, že ani pořadateli nezbývá nic jiného, než se řídit vládními opatřeními platnými v termínu konání představení. Tato opatření mohou přinést podmínky pro vstup či diskomfort při návštěvě představení.

1. Kolikáté výročí založení v těchto dnech slaví Divadlo Bez zábradlí?
25.
30.
35.
2. Do jakého roku je zasazen děj muzikálu?
1930
1931
1945
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:  
E-mail:

opište tento kód sedmdevětosmjednašest


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.