Soutěž


Soutěž s Divadlem Bez zábradlí (Iliada)

probíhá: 21. - 26. 9. 2021


První část soutěže této sezóny s Divadlem Bez zábradlí je věnována zbrusu nové inscenaci Iliada, která slaví úspěch jak u diváků, tak odborné veřejnosti. Pokud jste ještě neměli možnost toto nastudování zhlédnout, nyní to s námi můžete napravit. Stačí jen odpovědět na dvě jednoduché otázky a mít štěstí při losování výherců.

Na opuštěné jeviště přichází tajuplná postava básníka. Příběh, který bude vyprávět, je starý celá tisíciletí. Dříve ho vyprávěl v Sumeru, v Egyptě, v Galii. Je to příběh z dob, kdy světu vládli staří bohové a po zemi se procházeli hrdinové, příběh o Trójské válce. Básník jej zná až příliš dobře – byl jeho svědkem pokaždé, když se v lidských dějinách znovu a znovu opakoval. Moderní adaptace jednoho z nejstarších eposů naší civilizace...

Karel Heřmánek ml. v inscenaci Iliada
Karel Heřmánek ml. v inscenaci Iliada


VÝHRA: 3x2 volné vstupenky na představení Iliada, které se hraje v Divadle Bez zábradlí v pondělí 11. října (zač. 19:00).

Věnujte, prosím, pozornost termínu představení a soutěže se zúčastněte pouze, pokud v případě výhry máte čas do Divadla Bez zábradlí v daném termínu vyrazit!
Jakkoliv je nám to nepříjemné, zároveň musíme upozornit výherce, že ani pořadateli nezbývá nic jiného, než se řídit vládními opatřeními platnými v termínu konání představení. Tato opatření mohou přinést podmínky pro vstup či diskomfort při návštěvě představení.

1. V jakém městě poprvé nastudoval inscenaci Iliada režisér Guy Robert?
Houston
Dallas
New York
2. Kde se inscenace Divadla Bez zábradlí hrála poprvé?
v Divadle Bez zábradlí
v Lidicích
v Olomouci
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:  
E-mail:

opište tento kód sedmdvědvějednadvě


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.