Soutěž


Soutěž s Divadlem v Řeznické

probíhá: 15. - 22. 11. 2018


Kromě nové premiéry Marka St. Germaina Relativita se můžete do Divadla v Řeznické přijít podívat i na druhou hru od tohoto autora - Poslední sezení u doktora Freuda. Tato inscenace je na repertoáru od března a nabízí zajímavé herecké příležitosti pro Pavla Rímského a Martina Fingera.

foto: archiv Divadla v Řeznické
foto: archiv Divadla v Řeznické


Úspěšná hra odehrávající se v londýnském domě legendárního analytika mysli a zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda, který pozve vycházející akademickou hvězdu C. S. Lewise (budoucího klasika fantasy literatury – např. Letopisy Narnie, jednoho z nejúspěšnějších autorů moderní britské historie). Ten se obává, že si ho Freud zve na kobereček za to, že Freuda satiricky zobrazil ve své nedávné knize, brzy si však uvědomí, že Freud má na srdci mnohem důležitější věci...

Hra byla poprvé uvedena v Barrington Stage Company, od července 2010 se hraje s velkým úspěchem v off-broadwayském Marjorie S. Deane Little Theatre. Byla oceněna Best Play Award from the Off Brodway Alliance.

foto: archiv Divadla v Řeznické
foto: archiv Divadla v Řeznické


VÝHRA: 2x2 volné vstupenky na představení Poslední sezení u doktora Freuda , které se hraje v Divadle v Řeznické v úterý 27. listopadu 2018 (zač. 19:30).

Věnujte, prosím, pozornost termínu představení a soutěže se zúčastněte pouze, pokud v případě výhry máte čas do Divadla v Řeznické v daném termínu vyrazit! Pro zařazení do slosování stačí správně zodpovědět dvě otázky.

1. Ve kterém roce měla hra Poslední sezení u doktora Freuda (Freud's Last Session) světovou premiéru?
2. Sigmund Freud je autorem knihy:
Analytická psychologie. Její teorie a praxe.
Duše moderního člověka
Výklad snů
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Kontrola proti spamu:
opište tento kód dvěpětosmšesttři


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.