Chybová zpráva

  • Deprecated function: mysql_query(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead ve funkci navigace() (řádek: 6 v souboru /www/doc/www.i-divadlo.cz/www/pages/navigace.php).
  • Warning: mysql_query(): No such file or directory ve funkci navigace() (řádek: 6 v souboru /www/doc/www.i-divadlo.cz/www/pages/navigace.php).
  • Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established ve funkci navigace() (řádek: 6 v souboru /www/doc/www.i-divadlo.cz/www/pages/navigace.php).
  • Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given ve funkci navigace() (řádek: 7 v souboru /www/doc/www.i-divadlo.cz/www/pages/navigace.php).

Soutěž


Soutěž s Divadlem v Řeznické - Ve smyčce

probíhá: 26. - 29. 2. 2020


V Divadle v Řeznické měla letos v dubnu premiéru inscenace Ve smyčce, v níž hrají Nela Boudová, Filip Cíl a Zdeněk Velen. Chcete ji vidět? Pokud ano, stačí odpovědět na následující dvě otázky.

Nela Boudová a Filip Cíl v inscenaci Ve smyčce (foto: archiv Divadla v Řeznické)
Nela Boudová a Filip Cíl v inscenaci Ve smyčce (foto: archiv Divadla v Řeznické)


Ve smyčce je úspěšná hra, inspirovaná skutečnou událostí, a ve které se nenásilně dotýká i tématiky sexuální orientace a životních hodnot. Stárnoucí a téměř zapomenutá herecká hvězda, libertinka a ikona nezávislých žen, představitelka bouřliváctví a svobodomyslnosti, ale známá také destruktivními alkoholovými, drogovými a sexuálními eskapádami, má dokončit jednořádkovou repliku ke svému poslednímu filmu. Dorazí ovšem do filmového studia v takovém stavu, že osm hodin nahrávání této pětiminutové frekvence připomíná zběsilou jízdu na bizarní vykloubené horské dráze...

VÝHRA: 2x2 volné vstupenky na představení Ve smyčce, které se hraje v Divadle v Řeznické v úterý 3. března 2020 (zač. 19:30).

Věnujte, prosím, pozornost termínu představení a soutěže se zúčastněte pouze, pokud v případě výhry máte čas do Divadla v Řeznické v daném termínu vyrazit!

1. Která další hra mladého amerického talentovaného autora hry Ve smyčce byla v Čechách ještě uvedena?
High - Lety peklem
Matka
Kyjem po kebuli
2. V jaké další inscenaci si v Divadle v Řeznické zahrála Nela Boudová?
Lidožrouti
Lidojedi
Kanibalové
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Kontrola proti spamu:
opište tento kód sedmšestnuladevětčtyři


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.