Soutěž


Soutěž s festivalem VyšeHrátky

probíhá: 3. - 27. 8. 2020


Festival pro děti a jejich rodiče s názvem VyšeHrátky se letos na pražském Vyšehradě (v areálu Královské akropole) uskuteční už posedmnácté - konkrétně v termínu od 31. srpna do 6. září. Nabídne tradičně divadelní představení pořádajícího Studia Damúza, dále koncerty dětských kapel Bombarďák (Jiří Jelínek, Michal Dalecký, Filip Nebřenský / Matěj Pospíšil) a Nedloubej se v nose (členové mosteckého Divadla rozmanitostí) nebo workshopy, výtvarné dílny a interaktivní hřiště.

Dramaturgie festivalu je vždy sestavována s důrazem na rozvoj dětské osobnosti a podněcování tvůrčího pohledu na svět. VyšeHrátky nejsou dětským koutkem ani odkladištěm pro zlobivé děti :)

Sedmnáctý ročník VyšeHrátek připomíná 600. výročí Bitvy pod Vyšehradem - a to především ve formě divadelní bojovky pro školy nazvané Cesta do středověku, která letos vzniká v koprodukci s uměleckým souborem Tabula Rasa.

Z repertoáru pořádajícího Studia Damúza se v programu objeví oblíbené pohádky Bajaja, Superkluk nebo Turnaj krále Karla. Chybět nebudou ani tradiční pohádkové příběhy v osobitém podání - Perníková chaloupka, Otestánek nebo Z tajného deníku Smolíčka Pé. Během festivalu proběhne také premiéra inscenace pro děti od 2 let s názvem Řeka.

Studio Damúza - Bajaja (archiv festivalu VyšeHrátky)
Studio Damúza - Bajaja (archiv festivalu VyšeHrátky)


Program se zaměřuje především na tu skupinu rodičů, kteří chtějí trávit volný čas se svými dětmi aktivně! Vstupenky na hlavní část programu je možné zakoupit online na www.goout.cz.

VÝHRA: 2x2 volné vstupenky na představení Bajaja Studia Damúza, které se v rámci festivalu VyšeHrátky hraje v pátek 4. září 2020 (zač. 17:00).
Inscenace je určena dětem od 6 let.

Věnujte, prosím, pozornost termínu představení a soutěže se zúčastněte pouze, pokud v případě výhry máte čas na Vyšehrad v daném termínu a čase vyrazit! Vezmete-li s sebou dítko (což je téměř záměrem této soutěže), věnujte též pozornost věkovému doporučení inscenace.

Které tři ceny získala inscenace Bajaja na mezinárodním festivalu Skupova Plzeň v roce 2018?
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Kontrola proti spamu:
opište tento kód dvětřinulatřijedna


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.