Soutěž


Soutěž s Hvězdným létem pod žižkovskou věží 2021 (2)

probíhá: 22. - 27. 6. 2021


Na letní scéně Divadla Kalich bude i letos v rámci Hvězdného léta pod žižkovskou věží uváděna komedie Saturnin. Pokud byste chtěli tuto inscenaci, kterou režíroval Ondřej Havelka, vidět, stačí odpovědět na následující dvě otázky. Správné odpovědi znamenají zařazení do slosování...

Swingová groteska pro celou rodinu na motivy slavného humoristického románu Zdeňka Jirotky. Hudební féerie Ondřeje Havelky a Martina Vačkáře za živého doprovodu nezaměnitelného orchestru Melody Makers se dávno stala legendou. A legendární je také stejnojmenná kniha, která královsky baví už několik generací mistrným suchým humorem, nadsázkou, vybroušeným stylem a krásnou absurditou situací, do nichž dostává své okolí svérázný a za všech okolností dokonalý sluha Saturnin. Přijďte se nechat za letního večera ovanout noblesní atmosférou 30. let minulého století.


VÝHRA: 3x2 volné vstupenky na představení Saturnin, které se na Letní scéně pod žižkovskou věží hraje 16. července 2021 (zač. 19:00).

Věnujte, prosím, pozornost termínu představení a soutěže se zúčastněte pouze, pokud v případě výhry máte čas na Letní scénu pod žižkovskou věží v daném termínu vyrazit!
Jakkoliv je nám to nepříjemné, zároveň musíme upozornit výherce, že ani pořadateli nezbývá nic jiného, než se řídit vládními opatřeními platnými v termínu konání představení. Tato opatření mohou přinést podmínky pro vstup či diskomfort při návštěvě představení.

1. Kdo režíroval dnes již legendární film Saturnin z roku 1994?
Jiří Věrčák
Karel Kachyňa
Jiří Menzel
2. Kdo měl v původní verzi inscenace v Divadle ABC hrát roli dědečka?
Oldřich Vízner
Lubomír Lipský
Dalimil Klapka
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:  
E-mail:

opište tento kód devětnulajednapětšest


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.