Soutěž


Soutěž s Hvězdným létem pod žižkovskou věží 2021 (6)

probíhá: 19. - 25. 7. 2021


Na letní pražské scéně se bude v rámci Hvězdného léta pod žižkovskou věží uvádět komedie Divadla Kalich Veletoč. Pokud byste chtěli naživo vidět Ivu Janžurovou, která je zároveň autorkou této hry, stačí odpovědět na následující dvě otázky.

Divadlo Kalich - Veletoč (foto: Richard Kocourek)
Divadlo Kalich - Veletoč (foto: Richard Kocourek)


Autorská komedie Ivy Janžurové na námět Jany Paulové. Boženka a její bratr Arnošt jsou až doteď idylickými sourozenci. Jejich rozdílné povahy tuto pospolitost a vzájemný respekt utužily už od dětství. Boženka, jako bojovný kapitán, uvykla si udílet rozkazy a všemu nejlépe rozumět, Arnošt vždy stál na pozici poslušného a manipulovaného vojáčka. Boženka před léty Arnošta oženila s nepraktickou bohatou Helgou. Manželský svazek rychle vyústil v stereotypně nudné soužití pod dennodenním velením Boženky. Je to ve skutečnosti manželská trojka. Ale nečekaným veletočem, do něhož zasáhnou advokátní poradce a psychiatr, se stereotyp začne měnit...

VÝHRA: 3x2 volné vstupenky na představení Veletoč, které se pod Žižkovskou věží hraje ve středu 10. srpna 2021 (zač. 19:00).

Věnujte, prosím, pozornost termínu představení a soutěže se zúčastněte pouze, pokud v případě výhry máte čas na Letní scénu pod žižkovskou věží v daném termínu vyrazit!
Jakkoliv je nám to nepříjemné, zároveň musíme upozornit výherce, že ani pořadateli nezbývá nic jiného, než se řídit vládními opatřeními platnými v termínu konání představení. Tato opatření mohou přinést podmínky pro vstup či diskomfort při návštěvě představení.

1. Jakou zatím poslední inscenaci uvedlo Divadlo Kalich s Ivou Janžurovou?
Veletoč
Božská Sarah
Pusťte mě ven!
2. Ve kterém divadle má Iva Janžurová stálé angažmá?
Divadlo na Vinohradech
Národní divadlo Praha
Městská divadla pražská
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:  
E-mail:

opište tento kód jednašestjednadvědvě


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.