Soutěž


Soutěž s Hvězdným létem pod žižkovskou věží 2021 (7)

probíhá: 26. 7. - 1. 8. 2021


Na letní pražské scéně se bude v rámci Hvězdného léta pod žižkovskou věží uvádět také komedie Divadla Kalich Lakomec. Pokud byste chtěli naživo vidět Pavla Zedníčka, Janu Švandovou či Mariku Procházkovou a další, stačí odpovědět na následující dvě otázky.

Inscenace jedné z nejznámějších klasických francouzských komedií se slavnou komediální rolí Harpagona vznikla jako pocta Pavlu Zedníčkovi k jeho životnímu jubileu.

Divadlo Kalich - Lakomec (foto: Richard Kocourek)
Divadlo Kalich - Lakomec (foto: Richard Kocourek)


VÝHRA: 3x2 volné vstupenky na představení Lakomec, které se pod Žižkovskou věží hraje v pondělí 16. srpna 2021 (zač. 19:00).

Věnujte, prosím, pozornost termínu představení a soutěže se zúčastněte pouze, pokud v případě výhry máte čas na Letní scénu pod žižkovskou věží v daném termínu vyrazit!
Jakkoliv je nám to nepříjemné, zároveň musíme upozornit výherce, že ani pořadateli nezbývá nic jiného, než se řídit vládními opatřeními platnými v termínu konání představení. Tato opatření mohou přinést podmínky pro vstup či diskomfort při návštěvě představení.

1. Kterou Shakespearovu postavu si zahrál Pavel Zedníček v alternaci s Miroslavem Donutilem v české replice Divadla Globe?
Krále Leara
Richarda III.
Richarda II.
2. V jakém muzikálu Divadla Kalich Pavel Zedníček hrál?
Hamlet
Osmý světadíl
Pomáda
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:  
E-mail:

opište tento kód třijednadevětšestnula


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.