Soutěž


Soutěž s Hvězdným létem pod žižkovskou věží 2022 - Dvě noci na Karlštejně

probíhá: 30. 7. - 6. 8. 2022


Už jste viděli komedii Petra Kolečka Dvě noci na Karlštejně, kterou v režii Davida Drábka uvádí Komorní divadlo Kalich? Ne? Tak nyní máte možnost! Na letní pražské zastřešené scéně bude totiž v rámci Hvězdného léta pod žižkovskou věží uvedena. Jestli chcete na vlastní oči spatřit oblíbené herce Igora Chmelu, Václava Koptu, Lucii Benešovou či Janu Bernáškovou, stačí odpovědět na následující dvě otázky.

„18 jamek plných humoru.“ Iveta je nejlepší česká manželka. Všude dokázala vždycky sehnat český knedlík. V Kanadě, kde žila s českým hokejistou, na Seychelách, kde žila s uprchlým kontroverzním podnikatelem, i na Antarktidě, kde žila s elitním vědcem. Proto si ji také bere nejmocnější muž Čech, velkopaštikář Boris. Ten si myslí, že má úroveň, není jen zbohatlík. Je osvícený jako Karel IV. Svatba s Ivetou tak může být jen na Karlštejně a svatební noc jen v Karlově komnatě. Boris miluje golf, stejně jako jeho svědek Vojtěch, celebrita kosmonaut, který se právě vrátil z mise na Marsu, a stejně jako Ivetina družička Marika, dcera stavitele golfových hřišť. Všichni mají svůj hendikep...

z inscenace Dvě noci na Karlštejně (foto: Richard Kocourek)
z inscenace Dvě noci na Karlštejně (foto: Richard Kocourek)


VÝHRA: 3x2 volné vstupenky na představení Dvě noci na Karlštejně, které se pod žižkovskou věží hraje v sobotu 20. srpna 2022 (zač. 19:00).

Věnujte, prosím, pozornost termínu představení a soutěže se zúčastněte pouze, pokud v případě výhry máte čas na Letní scénu pod žižkovskou věží v daném termínu vyrazit!

1. Jaký seriál autor hry Petr Kolečko nenapsal?
Osada
MOST!
Rapl
2. Jakou inscenaci v Divadle Kalich režíroval David Drábek?
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Lady Oscar
S pravdou ven
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:  
E-mail:

opište tento kód devětosmdvěosmtři


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.