Soutěž


Soutěž s Hvězdným létem pod žižkovskou věží 2022 - Pusťte mě ven!

probíhá: 7. - 14. 7. 2022


Chcete vidět na jevišti legendu českého divadla Ivu Janžurovou? Nyní máte možnost! Na letní pražské zastřešené scéně bude v rámci Hvězdného léta pod žižkovskou věží uvedena komedie Divadla Kalich Pusťte mě ven!, v níž hraje hlavní roli. Pokud byste představení rádi navštívili, stačí odpovědět na následující dvě otázky.

Francouzská komedie o velké hvězdě pařížského divadla a filmu Joce de Guérande. Ta se doma chystá na odjezd do televizního studia, neboť na programu bude přímý přenos galavečera na její počest. Už je vlastně na odchodu z bytu, téměř všechno připraveno, jen ještě musí spustit novou bezpečnostní roletu na terasu. A z vteřiny na vteřinu může být všechno jinak. Joce má najednou nekonečně prostoru pro mnohem otevřenější a sarkastičtější bilanci, než jakou jí předepisoval scénář pořadu. Před očima jí defilují všechny důležité okamžiky jejího života, a to zdaleka nejen ty zalité sluncem...

Iva Janžurová v inscenaci Pusťte mě ven! (foto: Richard Kocourek)
Iva Janžurová v inscenaci Pusťte mě ven! (foto: Richard Kocourek)


VÝHRA: 3x2 volné vstupenky na představení Pusťte mě ven!, které se pod žižkovskou věží hraje ve středu 20. července 2022 (zač. 19:00).

Věnujte, prosím, pozornost termínu představení a soutěže se zúčastněte pouze, pokud v případě výhry máte čas na Letní scénu pod žižkovskou věží v daném termínu vyrazit!

1. Jakou hru napsala Iva Janžurová?
Veletoč
Božská Sarah
Pusťte mě ven!
2. Ve kterém divadle má Iva Janžurová angažmá?
Divadlo Kalich
Divadlo Studio DVA
Národní divadlo Praha
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:  
E-mail:

opište tento kód jednapětpětosmjedna


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.