Soutěž


Soutěž s videoportálem DRAMOX

probíhá: 3. - 17. 12. 2022


VÝHRA --- 5x poukaz na volné měsíční předplatné přístupu do nabídky českého online videoportálu Dramox.cz se záznamy divadelních představení

Již přes dva roky rok funguje v online prostředí první česká služba, která poskytuje sledování záznamů divadelních představení. Nese označení Dramox a spolupracuje s většinou divadel z celé České republiky.

Nejsledovanějšími kousky na Dramoxu jsou pochopitelně inscenace z divácky nejvíce populárních divadel. Služba se ale nezaměřuje jen na divadla v hlavních centrech, nabízí také inscenace regionálních divadel či menších scén nebo dokonce záznamy pozoruhodných inscenací ze zahraničí.

nově v nabídce... Heda Gablerová, inscenace Horáckého divadla Jihlava
nově v nabídce... Heda Gablerová, inscenace Horáckého divadla Jihlava


Velkou pozornost poutají inscenace, které nebyly do nabídky převzaté, ale jsou přímo natočené technickým týmem Dramoxu. Tzv. sekce Dramox Originals přináší divákům možnost zhlédnout divadlo v perfektní kvalitě a ještě více se tak přiblížit zážitku z návštěvy živého divadla.

Služba funguje na principu jednoduchého předplatného v několika variantách. Počet sledování pak není nijak omezen. Systém je nastaven tak, že velké procento těchto částek předává Dramox přímo divadlům, tvůrcům a hercům. Máte-li mezi svými blízkými divadelního nadšence, předplatné lze pořídit i jako vánoční dárek...

Podmínkou pro zařazení do slosování je Vaše reakce na dvě soutěžní otázky.

1. Inscenace Zimní pohádka v podání Dejvického divadla je jedním z nejnovějších přírůstků v nabídce Dramoxu. Kteří herci v ní ztvárňovali postavy sicilského krále Leonta a českého krále Polixena?
David Novotný a Martin Myšička
Jaroslav Plesl a Václav Neužil
Martin Pechlát a Pavel Šimčík
2. Dramox to nejsou jenom inscenace z tuzemských divadel. Kolik zahraničních zemí je momentálně v nabídce Dramoxu zastoupeno?
5
11
21
Pro zařazení do slosování vyplňte následující údaje:
Jméno:
Příjmení:  
E-mail:

opište tento kód devětdvěpětjednapět


Prohlášení o nakládání s poskytnutými údaji:
Po skončení soutěže jména a e-mailové kontakty nejsou archivovány a bez prodlení dochází k jejich vymazání ze systému.
Jména a e-mail jsou poskytnuty třetí straně (divadlu) pouze v případě výhry soutěžícího.