Profil uživatele

Adamcikv

adamcikv
*20.7.1997 / České Budějovice

Již 17 let se věnuji studiu hry na klavír, v začátcích u paní učitelky Mgr. Jiřiny Riesové, později u Mgr. Dinary Suleymanové. Jsem absolventem Gymnázia J.V.Jirsíka a českobudějovické Konzervatoře v oboru klavír. Od října 2018 budu studovat obor hudební skladba na Anton Bruckner Privatuniversität v rakouském Linzi pod vedením profesora Hannese Löschela.

Mám za sebou mnoho soutěžních úspěchů a pravidelně koncertuji ve svém rodném městě i mimo něj. Jsem autorem hudby oceněných muzikálů "Úděl osudu" (2014) a "Cyrano" (2016), oba získaly ocenění za hudbu i libreto. V lednu roku 2019 bude mít premiéru můj další muzikál s názvem "Zaslaná pošta", tentokrát se na něm budu podílet i jako dirigent divadelního orchestru.

Od roku 2016 vyučuji hru na klavír v Centru volného času a vzdělávání "Universum v Kostce" v Českých Budějovicích, kde mám v současnosti necelou desítku začínajících i pokročilých studentů. V posledních několika měsících se věnuji korepetování českobudějovického pěveckého sboru "Vox Novus" pod vedením Mgr. Petry Nové. Od září 2018 vyučuji také na SZUŠ Zavadilka v Českých Budějovicích.

Nejen že v současné době píši hudbu pro nový původní muzikál, ale také cvičím repertoár k natáčení prvního sólového CD, jež by se mělo po dlouhých odkladech uskutečnit na podzim 2018.
Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 10.9.2018)
Skvělé představení. Výborný scénář, dobrá hudba, vynikající výkony herců. Atmosféra večerního vystoupení na jedničku. Geniální scéna s prvním zjevením velociraptorů. Obdivuji celý ansámbl, jak skvěle je sehraný. Procenta dolů především za příšerné ozvučení a nepříliš fajn osvětlení, možná též za pěvecké výkony některých aktérů (ale nutno dodat, že při těch pár písničkách lze přehlédnout). //viděno 9.9.2018 20:00//
(zadáno: 7.9.2018)
Výborné po stránce choreografické a vizuální. Celý ansámbl velmi dobře zpívá, navzdory ne příliš přívětivým recenzím na pěvecký projev pana Mejzlíka jsem byl příjemně překvapen - jeho zpěvomluva mi většinu času nevadila. Stoprocentně hrající orchestr (skvělá práce dirigenta Kryštofa Marka)! Celkově spokojenost, jen zamrzí přepálená délka (což je ovšem vina originálu, nikoliv plzeňské inscenace). //viděno 5.9.2018 19:00//