Profil uživatele

Bedřiška Bláhová

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 6.3.2023)
Chytrá a výborně obsazená adaptace autofikce Édouarda Louise odehrávající se o Vánocích je nekompromisní obžalobou společnosti z nezájmu, netolerance a rasismu.

Strhující výkon Oskara Hese, který dokáže divákům obratně sdělit, že mladý muž může mít z vlastní vůle čtyřikrát pohlavní styk s týmže mužem za jedinou noc a poslední styk, ten pátý, považovat za znásilnění. A že ať se snaží sebevíc, všem kolem to bude stejně vždycky jedno.
(zadáno: 6.3.2023)
Rafinované nastudování národní klasiky, které nadchne široké spektrum diváků a zároveň nikoho neurazí. Uvést Kytici, ve které nezazní báseň Kytice, není vidět Polednice a nikomu to nevadí, je odvaha odměněná mimořádným úspěchem, který si tvůrci i herci právem zaslouží.
(zadáno: 6.3.2023)
Strhující, inteligentní a zábavná inscenace o tom, že ani sofistikované vraždy vám nesmrtelnost nezajistí. A přestože i sociopat může toužit po slávě, lásce a uznání, nakonec ho zkremují a on skončí v pekle jako všichni ostatní. Svěží změna oproti ostatnímu, co je aktuálně na pražských jevištích k vidění.
(zadáno: 2.7.2021)
Obvykle se mi inscenace v divadlu Rokoko moc nelíbí, ale tohle představení se mi líbilo velmi. Komedie o tom, jak špatně to může skončit, když se na mírumilovné vsi nudí policista byla zábavná, inovativní a dobře pochopitelná. Více takových kusů!