Profil uživatele

Briseis

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.3.2023)
20% za Terezu Maškovou a 10% si mohou přidat ti, kteří muzikál neviděli v zahraničí. Čeští tvůrci mají schopnost téměř každý zahraniční muzikál degradovat. A zde to není jen kvůli překladu písní. Tristní choreografie, nulová režie. Dramatické scény vyznívají do ztracena a finále s velkým hitem také. Hynek Čermák je skvělý herec, ale pokud ho obsadíte do role, kde vypadá, že randí se svou dcerou a vzájemná chemie je nulová, představení to nezachrání. Ostatní vypadají, že se nudí. Vše pěvecky táhla na předpremiéře právě skvělá Mašková. Jen mi jí bylo líto, když si musela přes půl jeviště běžet pro "vášnivý" polibek na jehlových podpatcích.
(zadáno: 15.5.2022)
Konečně Vinohrady neuvádí trapnou rádoby veselohru, která není vtipná, ale servíruje skutečné, vymazlené drama, navíc naprosto skvěle obsazené. Třešničkou na dortu je violoncello, které zní živě přímo na monumentální scéně a podtrhuje naléhavost příběhu o zlu, které tvoříme my sami a je v každém z nás.
Vedle výborného Dastlíka září Marek Holý, který ukazuje, že nemá jen komediální talent, ale zvládne hrát i vážnější role. Nejlepší výkon ale podal Daniel Bambas coby páter Flóra.