Profil uživatele

Ramona

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavel Širmer: 16 % (5)
Iva Bryndová: 19 % (11)
Jan Pařízek: 20 % (4)
Jiří Koula: 20 % (3)
Lukáš Dubský: 20 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.10.2019)
Tento muzikál je vlastně vcelku milé dílko, nicméně rozhodně má své mouchy. Souhlasím, jak zde již bylo zmíněno, autoři rozhodně nevyužili potenciál akrobatické ani taneční company. Rozhodně neuvidíte akrobatickou show, na kterou lákají média. Nicméně chválím krásnou scénu a potěšily mě i výkony většiny hlavních představitelů. Vyzvednout bych chtěla Ditu Hořínkovou, která pro mě prostě jednoduše Kalou byla a potom Viktora Antonia, který svým profesionálním výkonem zastínil mnohé ostřílenější kolegy. Katastrofou je ovšem výkon Mariána Vojtka. Mně osobně zkazil dojem z celého představení.
(zadáno: 28.4.2019)
Než jsem toto představení navštívila, vyslechla jsem si spoustu kritiky. Za sebe musím říct, že jsem za poslední dobu viděla spoustu horších představení. Doktor Ox má na rozdíl od jiných alespoň nějakou myšlenku. Bohužel ne úplně dobře provedenou, za mě ani obsazenou. Rozhodně by prospělo zkrácení, některé scény po chvíli nudí nebo lezou na nervy. Téma "hlupáci po staletí řídí hlupáky" není k zahození. Představení se lépe bude sledovat divákovi ochotnému přemýšlet a nechodí do divadla jen "vypnut". Vyzvedla bych skvělé choreografie a fantastický výkon Dity Hořínkové, která opravdu nemá chybu.
(zadáno: 26.10.2018)
Krásné zpracování, zaujala mě scéna.
Úžasné výkony všech obsazených.
(zadáno: 26.10.2018)
Příjemná oddechovka, bavila jsem se. Úžasný výkon Otakara Brouska.
(zadáno: 26.10.2018)
Za mě se jedná o velice povedené nastudování.
(zadáno: 26.10.2018)
Geniální Jana Zenáhlíková v hlavní roli! Všichni ostatní také skvělí :) Celkově moc povedené představení.
(zadáno: 26.10.2018)
Mě osobně představení baví. TOP výkon podává Jana Zenáhlíková, která exceluje především pěvecky.
(zadáno: 26.10.2018)
Výborná komedie, ve které excelují především Jana Zenáhlíková a Jaromíra Mílová. Ovšem i výkony Jana Krafky, Patra Baťka a Barbory Hron Vovsíkové jsou skvělé! Určitě stojí za zhlédnutí :)
(zadáno: 26.10.2018)
Skvělá situační komedie v podání skvělého hereckého souboru nemůže dopadnout jinak, než samozřejmě také skvěle. Zhlédla jsem premiéru i jednu z dalších repríz a v obou případech jsem se výborně bavila.
(zadáno: 26.10.2018)
Odlehčující komedie na téma nevěry založená na slovním humoru. Já jsem se bavila skvěle :)
(zadáno: 26.10.2018)
Toto dílo se mi skutečně nelíbilo. Na rozdíl od Osmého světadílu působily některé písně násilně zasazeny do děje, nevyplynuly tam přirozeně (například hláška "tak zažni aspoň baterku", která je naprosto nepřirozená, jen aby mohli následně začít zpívat píseň Zažni). Navzdory některým velice dobrým výkonům (Roman Tomeš, Michaela Tomešová, Markéta Procházková) mě toto představení neoslovilo. Příběh ani zpracování nejsou nijak oslnivé.
(zadáno: 26.10.2018)
65 %
Buď jsem od Krysaře očekávala příliš, nebo nevím, kde se stala chyba, ale neohromilo mě to tak, jako moje známé, ani ne tak, jak bych sama čekala. Pro mne jsou tam úžasné části, úžasné písně, ale i části poměrně nezáživné nebo příliš dlouhé a trochu nudné. Nicméně nesmírně mě zaujal výkon Přemysla Pálka v roli Krysaře, ztvárnil svou roli nesmírně přesvědčivě. V paměti mi utkvěl také skvělý výkon Romana Tomeše a nevyzvednout nelze dokonalou Zlodobračku Zuzanu Havrlantovou, která je výbornou tanečnicí a akrobatkou, což v Krysaři může bohatě dokázat.
(zadáno: 26.10.2018)
Nadšená, nadšená, nadšená. Téma muzikálu je úžasné, představení dá člověku mnohem víc než pocit z příjemného divadelního večera. Přesně takovéto příběhy mám ráda - temné s nečekaným koncem. Nádherná práce.
Pokud bych měla vyzvednout konkrétní výkony, jednalo by se jednoznačně o skvělou Markétu Procházkovou v hlavní roli, Ernesta Čekana, který je fantastický v roli Temného a potom také jemný a milý výkon Lucii Šoralové v roli Anežky.
(zadáno: 26.10.2018)
Podle mě je to opravdu krásný muzikál. Líbí se mi scéna, hudba i obsazení. Lucia Šoralová v roli Johanky podává opravdu skvělý, po pěvecké i herecké stránce krásný a čistý výkon. Ráda ji v tomto muzikálu vídám, je opravdu na svém místě. Exceluje zde i Jiří Zonyga v roli La Hira. Z nově obsazených bych ráda vyzvedla především Johanku Hájkovou, která se zhostila role Války a je opravdu perfektní!
(zadáno: 26.10.2018)
Dracula je podle mě skvělým muzikálem, který s každým dalším nastudováním trochu ztrácí na půvabu. Nicméně má stále co nabídnout - příběh, úžasnou hudbu, v Karlíně navíc v podání živého orchestru, i některé opravdu skvělé výkony. Daniela Hůlku v hlavní roli snad netřeba zmiňovat (co ale mám potřebu zmínit a velmi mě to zklamalo, je naopak naprosto příšerný výkon Mariana Vojtka, u kterého nemůže být řeč o jakékoliv snaze nebo respektu k divákům i dílu samotnému). Dále zaujme vynikající Eva Burešová jako Lorraine a mě osobně naprosto ohromila Jana Zenáhlíková ztvárněním všech tří Nymf.
(zadáno: 26.10.2018)
Tento muzikál se mi vcelku líbil, některé písničky jsem nemohla dostat z hlavy ještě dlouho po jeho zhlédnutí. Ovšem připadá mi, že se v ČR často neřeší, kdo se do role hodí jak typově, tak věkově. Lucie Bílá bude Carmen určitě i až jí bude 70 let, protože na její jméno se dají do divadla dobře lákat lidi. Ale to nikomu nevadí, hlavně, že byli na muzikálu s Lucií Bílou...
(zadáno: 26.10.2018)
Překrásný muzikál. Úžasně zpracovaný příběh Sněhové královny, krásné kostýmy i výkony a energie účinkujících. Scéna jednoduchá, ale funkční. Úžasná Mahulena Bočanová jako Sněhová královna, opravdu se do své role hodí. Dále zaujme úžasný Rádce ON Peter Strenáčik, kterému role také padne jako ulitá. Ivana Korolová i Michaela Sejnová jsou skvělé v roli Gerdy a Elis Ochmanová, ač nemá tolik prostoru jako ostatní zmínění, skvěle ztvárnila Loupežnici Lú.
(zadáno: 26.10.2018)
Představení má své četné klady (krásné kostýmy, pěknou scénu), ale také zápory (hlavně absenci příběhu, jedná se spíše o sled setkání Alenky s jednotlivými postavami z 'kraje zázraků'). Navštívila jsem jej, jelikož Alenka v říši divů patří k mým oblíbeným fantasy filmům a divadelní zpracování mne zajímalo. Celkově toto dílo patří k těm horším, které jsem na pražské muzikálové scéně mohla zhlédnout, ovšem pozvedají ho některé úžasné výkony, Nejvíce pak ohromující výkon Jany Zenáhlíkové v roli Černé královny (pěvecky i herecky skutečně geniální), senzační Elis Ochmanová v roli Šklíby.
(zadáno: 26.10.2018)
Musím přiznat, že po prvním zhlédnutí jsem byla z muzikálu rozpačitá, ale hned po druhém zhlédnutí si mne Královna Kapeska získala. Na produkci Pixa Pro zbožňuji právě to, že si v každém jejich představení něco najde dítě i dospělý. Zatímco dítě vidí pohádku, dospělý se může zamyslet nad vyšším smyslem představení. Alespoň já to tak cítím, což je pro mne ohromné plus, jelikož se muzikálům označeným jako "rodinné" obvykle obloukem vyhýbám. Sdělení, které s sebou nese Královna Kapeska, je navíc aktuální. Z výkonů mě nejvíce zaujala bezchybná Jana Zenáhlíková a energická Michaela Zemánková.
(zadáno: 26.10.2018)
85 %
Pro mě je tento muzikál skvělým dílem, které je i velmi dobře obsazené. Obzvláště bych chtěla vyzvednout výkony Josefa Vojtka a Petra Ryšavého, kteří tvoří dokonalou dvojici v hlavních rolích. Velice mě zaujala také Karolína Gudasová v roli Markétky nebo energická Dita Hořínková jako Laurecie Bosetti. Oceňuji také skvělou hudbu Daniela Bartáka, perlou představení je pro mě Mefistova píseň Čiré zlo. Představení se mi zkrátka velice líbí a ráda se na něj budu i v budoucnu vracet.
(zadáno: 26.10.2018)
Mně osobně se představení nelíbilo. Nejsem fanouškem moderního pojetí klasiky, což se v mém hodnocení samozřejmě odráží nejvíce. Hudba mě nijak neoslovila, v celém představení mě oslovila jen píseň Dobré jméno v podání Ladislava Korbela, jehož výkon patřil k tomu nejlepšímu, co se mi na celém představení povedlo najít. Stručně - s pánem, který seděl vedle mě a tímto mu děkuji, že jsem v tom nebyla sama, jsme po sobě vrhali zoufalé pohledy a při závěrečné standing ovation se tiše vypařili.
(zadáno: 26.10.2018)
Vydržet v divadle až do konce tohoto představení mi činilo vskutku značný problém. Nečekala jsem od toho vůbec nic, no stejně jsem byla zklamaná. Ale jak zde již bylo řečeno, obsazeno bylo mnoho mediální tváří a navíc má být celé představení humorné (pokud tomu tedy chcete říkat humor), tak je český divák spokojen a odmění představení standing ovation. Nikomu přitom nevadí, že právě zhlédl nesmyslnou slátaninu, která nemá vůbec žádnou úroveň. Jít tam znovu? Ani náhodou!