Počet komentářů: 0
Nový komentář

Zpráva z...
Dramox.cz

Novinky na Dramoxu: tipy na vánoční svátky i silvestra
[16.12.2020]
Vánoce s divadlem
Strávit Vánoce s divadlem? V hledišti to zatím nejde, ale online ano. Divadelní streamovací platforma Dramox už nabízí téměř 60 záznamů, další přidá právě během vánočních svátků a na konci roku. Přibyde například komedie Dejvického divadla Šťovík, pečené brambory nebo Sen v červeném domě z Divadla v Dlouhé. Nově bude na Dramoxu také Kytice z Divadla J. K. Tyla a Labutí jezero Klicperova divadla. A jedna skvělá zpráva pro děti i jejich rodiče. Od ledna 2021 nabídne Dramox záznamy z Divadla Spejbla a Hurvínka. Hurvínkova nebesíčka, Hotel Spejbl, Hurvínkovo přání nebo Jak s Máničkou šili všichni čerti - to je jen výběr z mnoha představení, na které se můžou malí diváci těšit.

Silvestrovský večer na Dramoxu
I poslední dny letošního roku můžete prožít s divadlem. Dramox totiž společně s divadly připravil divadelní silvestrovský balíček. Budete moci zhlédnout program Švandova divadla, který se ponese v duchu české televizní tradice. Divadlo Na zábradlí přidá "Proč bychom se netěšili" - Jiří Vyorálek nebo Jana Plodková přečtou úryvky z anonymních dopisů zaslaných koncem roku 1989 do divadla. A přidají i pár aktuálních komentářů. Pojďme se zasmát vlastní malosti, nebude chybět ani hudba, tanec, zpěv - láká divadlo. Silvestrovskou inscenaci připravilo také Divadlo pod Palmovkou. A nakonec, silvestr můžete prožít rovněž s Divadlem v Dlouhé a výběrem písní z dvacítky inscenací s názvem Krátké písně z Dlouhé.

Divadlo jako dárek
Dramox přichystal dárkové vouchery, a udělal tak radost všem, kteří chtějí i letos nadělit divadelní předplatné jako dárek. Jen s tím rozdílem, že sledovat divadlo bude možné online. Dárkové vouchery se dají koupit na www.dramox.cz, vybrat je možné z několika typů - od měsíčního až po celoroční. Voucher lze koupit kdykoliv, ihned po zaplacení přijde na e-mail.

zdroj zprávy: Denisa MorgensteinováKomentáře k tématu článkuPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.