Divadlo Broadway

divadlo s bezbariérovým přístupem - obvykle nutná asistence personálu nebo doprovodu v pokladně divadla lze platit platební kartou divadlo nabízí on-line systém eVstupenka (nebo alespoň rezervaci vstupenek přes internet)
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - divadlo si službu neobjednalo.
objednávka služby generování programu na tomto portálu
Adresa: Na příkopě 31, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Nám. Republiky]
Pokladna: po-so 10.30-18, ne 10.30-14
Předprodej: průběžně od zveřejnění hracího plánu
Začátky: 18.00, 14.00 (víkendová představení), 19.00 (činoherní představení)
Ceny vstupenek:
799-299 Kč muzikál
Poznámky a upozornění:

Repertoár - muzikál

Angelika - libreto a texty písní: Lou Fanánek Hagen; hudba: Michal David  (2:50)
Premiéra: 18.2.2016. Podle série románů Anne a Sergeho Golonových. Autor písně „Angelique Marquise Des Anges“: Michel Magne. Scéna: Šimon Caban. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie a režie: Libor Vaculík (podle koncepce Jozefa Bednárika).
Nová verze muzikálu inspirovaného známou romantickou story o krásné Angelice, její lásce k hraběti de Peyracovi a intrikách královského dvora.
Mýdlový princ - Radek Balaš  (3:00)
Premiéra: 10.3.2015. Scéna: Daniel Dvořák. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie: Tomáš Kuťák, Radek Balaš. Režie: Radek Balaš.
Muzikálová komedie s hity Václava Neckáře o tom, že i když to s námi jde někdy z kopce, vždy je možné ten kopec nakonec zdolat. Martin to v životě zatím nikam daleko nedotáhl. Marně se pokouší už kolikátou sezónu prosadit se jako herec a zpěvák, ale pro tuto profesi nemá velké vlohy. Jeho osobní i profesní život je už takřka v troskách, takže zpráva o úmrtí otce je jen zdánlivě posledním hřebíčkem do rakve. Všechno se začne měnit od chvíle, kdy je Martin pozván k notáři, aby se seznámil s otcovou poslední vůlí, která nabízí slušný majetek pod poněkud netradiční podmínkou...
Adéla ještě nevečeřela - libreto a texty písní: Radek Balaš; hudba: Ondřej Brousek  (2:50)
Premiéra: 24.10.2008. Obnovená premiéra: 6.10.2016. Podle stejnojmenného filmu Jiřího Brdečky a Oldřicha Lipského. Scéna: Šimon Caban. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie: Linda Rančáková. Režie: Radek Balaš.
Divadelní muzikálová podoba proslulé české filmové komedie z roku 1977, která zaujala jako parodie na laciné sešitové detektivky. Věhlasný detektiv Nick Carter z New Yorku je pozván do Prahy, aby zde pomohl vyřešit záhadný zločin - zmizení psa hraběnky Thunové...
inscenace je vhodná pro děti 2. stupně ZŠ
Tři mušketýři - libreto: Lou Fanánek Hagen, Libor Vaculík; hudba: Michal David
Premiéra: 18.11.2004. Obnovená premiéra: 28.2.2008. Podle stejnojmenného románu Alexandra Dumase st. Scéna: Marek Hollý. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie a režie: Libor Vaculík.
Hráno také v Divadle Hybernia.
Akční muzikálová lovestory o přátelství, lásce a zradě, ale také intrikách, které se inspiruje slavným románovým příběhem a představuje jej v moderním multivizuálním tvaru.
Kleopatra - libreto a texty písní: Zdeněk Borovec, Lucie Stropnická, Lou Fanánek Hagen; hudba: Michal David
Premiéra: 22.2.2002. Obnovená premiéra: 11.9.2008. Scéna: Marek Hollý. Kostýmy: Roman Šolc, Ján Kocman. Choreografie: Ladislav Beran, Petr Nůsek A.R.G.O. Režie: Filip Renč.
Obnovená premiéra úspěšného muzikálu zpracovávající téma krásné egyptské královny Kleopatře, která se stala osudovou ženou v životě dvou slavných mužů – Julia Caesara a Marca Antonia.

ARCHIV INSCENACÍ

aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 16.1.2017