Podpora

 

Webový portál i-divadlo.cz, jakož i jeho databáze, je projektem neziskovým a nezávislým. Projekt není v tuto chvíli realizován s finanční podporou jiného subjektu ze státní či soukromé sféry. Nestojí za ním žádná zájmová skupina ze strany divadel nebo divadelních souborů.

Provoz portálu je hrazen především z vlastních prostředků a z části také z výnosů z reklamních služeb. Projekt není realizován s grantovou podporou (ač o ni usilujeme), což nás v roce 2018 dohnalo do situace - boj o udržitelnost.

Činnost portálu podpoříte:

  • umístěním placené inzerce na web i-divadlo.cz
  • donátorskou platbou za inzerci spojenou s generováním programových přehledů s přímými linky na vstupenkový systém (kalkulace služby není stanovena paušálem, ale dle počtu kliknutí na vstupenkové odkazy daného divadla za uplynulé období (0,19 Kč / 1 kliknutí); tato kalkulace lépe odráží reálnou obchodní hodnotu služby).

 Proč inzerovat na portálu i-divadlo.cz?
 

Vykazuje sledovanost 1500-6800 tzv. návštěv denně v závislosti na průběhu divadelní sezony apod. (metodika měření přístupů odpovídá doporučení IFABC nebo Google Analytics)   Tematické zaměření portálu přímo oslovuje fanoušky a příznivce divadla, případně návštěvníky, kteří hledají tipy pro návštěvu divadelních představení či kulturních akcí.
     
Nabízí unikátní model prezentace divadel a jejich inscenací, festivalových akcí, včetně zapojení názorové reflexe.   Tyto webové stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR v rámci projektu WebArchiv jako kvalitní zdroj informací.
     
Dnes tisíce lidí denně vyhledává divadelní akce prostřednictvím internetu a vašim potenciálním divákům nabízíme pod jednou střechou dostatek informací k tomu, aby si vybrali dle svých osobních preferencí a s minimálním počtem kliknutí si zajistili vstupenku.