Podpora

 

Webový portál i-divadlo.cz, jakož i jeho databáze, je projektem neziskovým a nezávislým. Projekt není v tuto chvíli realizován s finanční podporou jiného subjektu ze státní či soukromé sféry. Nestojí za ním žádná zájmová skupina ze strany divadel nebo divadelních souborů.

Provoz portálu je hrazen především z vlastních prostředků a z části také z výnosů z reklamních služeb. Projekt není realizován s grantovou podporou (ač o ni usilujeme), což nás dohnalo do situace - boj o udržitelnost. Situaci nám výrazně zkomplikovala i "koronavirová" výluka hromadných akcí, tedy i běžného divadelního provozu. Výpadek reklamních kampaní byl znát. Nehroutíme se - zatím :/

Činnost portálu podpoříte:

  • umístěním placené inzerce na web i-divadlo.cz

 

Proč inzerovat na portálu i-divadlo.cz?
 

Vykazuje sledovanost 2500-8800 tzv. návštěv denně, v závislosti na průběhu divadelní sezony apod. (měření přístupů odpovídá metodice Google Analytics)
  Tematické zaměření portálu přímo oslovuje fanoušky a příznivce divadla, případně návštěvníky, kteří hledají tipy pro návštěvu divadelních představení či kulturních akcí.
     
Nabízí unikátní model prezentace divadel a jejich inscenací, festivalových akcí, včetně zapojení názorové reflexe.   Tyto webové stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR v rámci projektu WebArchiv jako kvalitní zdroj informací.
     
Dnes tisíce lidí denně vyhledávají divadelní akce prostřednictvím internetu a vašim potenciálním divákům nabízíme pod jednou střechou dostatek informací k tomu, aby si vybrali dle svých osobních preferencí a s minimálním počtem kliknutí si zajistili vstupenku.
 

 

Činnost portálu, jehož provozovatelem je Thaleia, z. s., podpoříte také:
  • darem: pomocí tohoto QR kódu darujete 200 Kč

 

Podle některých "názorů" provoz webového portálu našeho rozsahu "nestojí nic". Je to v souhrnném vyčíslení okolo 170 tis. Kč / rok (s ambicemi na zásadnější rozvoj by to bylo více).