Malé Divadlo Komedie

Ceny vstupenek:
290 Kč (Divadlo Bolka Polívky)
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Ani o den dýl! - Clément Michel
Premiéra: 25.4.2013. Režie: Ladislav Kolář.
Francouzská komedie, která klasický milostný trojúhelník obrací naruby. Pavel nemá odvahu rozejít se se svou dívkou Sofií, a proto přesvědčí přítele Martina, aby se k nim nastěhoval. Doufá, že Sofie takovou situaci neunese a odejde. Martin se nastěhuje proti své vůli s tím, že je to na týden a "ani o den dýl". Tak tedy začíná výbušná domácnost ve třech, plná lží, nízkých přetvářek a jiných každodenních potěšení...
1+1=3 - Ray Cooney
Premiéra: 19.1.2013. Režie: Ladislav Kolář.
Známá situační komedie. John Brown je taxikář, kterému se kvůli přísně dodržovanému harmonogramu daří léta utajovat skutečnost, že má dvě manželky a že vede dvojí život. Jednoho dne se však John kvůli okolnostem dostane do nemocnice a na policii. Nepodaří se mu tak dodržet svůj časový harmonogram a rozjíždí se velký kolotoč lží, do kterých se John stále více zamotává. Když se konečně rozhodne ke všemu přiznat a poprvé říká pravdu, nikdo mu však nevěří...
Tak to chodí... - Monika Maláčová, Lenka Filipová-Kudelová
Premiéra: 21.12.2012. Výprava: Jaroslav Milfajt. Režie: Monika Maláčová.
Lehko-vážná hříčka plná šansonů. Pár bláznivých minut ze života tří lidí...
Rhapsody in blue - Ivo Kučera
Premiéra: 3.5.2012. Scéna: Ivan Vacke. Hudba: George Gersgwin. Režie: Ivo Kučera.
Životní příběh George Geshwina, ve struhujícím vyprávění, podpořeném nejznámějšími hity, v podání vokálního kvarteta. Hra se odehrává v nahrávacím studiu během kritických chvil Gershwinova života, při historickém natáčení jeho skladeb.
Pan Kaplan má stále třídu rád - Leo Rosten
Premiéra: 16.1.2012. Překlad knižní předlohy: Antonín Přidal. Scéna: Jaromír Ryšavý. Hudba: Ivo Kučera. Režie: Aleš Kučera.
Komické příhody pedagogů a žáků newyorské večerní přípravné školy pro dospělé. Studenty jsou přistěhovalci z nejrůznějších koutů světa a mezi nimi obvzláště "vyniká" samorostlý a neobyčejně horlivý pan Kaplan, který se záludnými houštinami vyučovaného jazyka prodírá s nezdolnou energií a osobitou logikou.
inscenace je vhodná pro děti 2. stupně ZŠ
Divanovela aneb Amorovo dědictví - Jiří Ressler, Robert Musialek
Premiéra: 15.11.2007. Režie: Robert Musialek, Jiří Ressler.
Večer dvou dramatických divanovel, mezi kterými proběhne odborná diskuze na téma telenovela a současnost. Mexická divanovela Milující láska nás zavede na haciendu rodiny Sanchezů, do jejíhož spletitého života znenadání vtrhne pro mnohé již mrtvý don Pablo a učiní tak život na haciendě ještě spletitějším. V české divanovele Velmi křehká ordinace v ulici vedle růžové pojišťovny se pan Holubinka vrací z lázní, Miládka jde k zubaři a doktor Cvach připravuje překvapení. Pro koho? Nechte se překvapit...

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 21.11.2017