Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

O Vánocích, které nechtěly být - Josef Čapek, Kateřina Pokorná
Premiéra: 2023. Dramaturgie: Kateřina Pokorná. Výprava a loutky: Barbora Voldrábová. Hudba: Jana Štromská. Režie: Monika Kubová.
Loutková pohádka plné písniček podle příběhu Josefa Čapka. Vánoce se rozhodly, že nebudou. A tak lidem svíčky nechtěly svítit, stromečky padaly a cukroví se nedalo jíst. Proč tomu tak bylo a jak všechno dopadlo...?
D3+  
Princezna na hrášku - Kateřina Pokorná
Premiéra: 2023. Loutky: Maria Saksina. Režie: Monika Kubová.
Loutková pohádka s písničkami, která diváky zavede do Hrachového království za princem Květoslavem. Jak se pozná pravá princezna a jak ji vybrat? Stačí, když je bohatá a urozená...?
D4+  
O Budulínkovi - Kateřina Pokorná
Premiéra: 2022. Podle Boženy Němcové. Výprava: Jan Vejskrab, František Xaver Watzl. Loutky: Václav Krčál. Hudba: Jana Štromská. Režie: Monika Kubová.
nová verze inscenace Divadla Dokola z roku 2018
Veselá pohádka plná písniček, dovádění a neposedných liščat, ve které nakonec zvítězí síla pravé babičkovské lásky...
D3+  
Čertovská škola - Jan Prokeš  (0:45x)
Premiéra: 2021. Výprava a loutky: Vojtěch Zíta. Hudba: Zuzana Němcová Šmejkalová, Jana Štromská. Texty písní a režie: Jan Prokeš.
Původně uváděno pod názvem „Peklení aneb Ďábelská muzika“.
Hudební klauniáda pro dvě čertice o tom, že zpívat umí každý. Čertice Jana už čtyřicet let opakuje pátou třídu. Má ráda přestávky a hudbu. Podaří se Janě přesvědčit učitelku, že hodina zpěvu nemusí být pro nikoho trápení...?
D4+  
Malá čarodějnice - Jan Prokeš, Waldtraut Ritterová  (0:50x)
Premiéra: 2020. Podle knihy Otfrieda Preusslera. Výprava a loutky: Tereza Svatošová. Hudba: Jana Štromská. Texty písní: Jan Prokeš. Režie: Waldtraut Ritterová, Jan Prokeš.
Komorní muzikálek pro spoustu loutek a jednu herečku, volně na motivy pohádky Ottfrieda Preusslera.
D3+  

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 17.9.2023