Poznámky a upozornění:
  • Divadlo hraje v prostorách OD Centrum Doubravka.
  • Místa jsou situována ke stolkům.

Repertoár

Věrní abonenti - Antonín Procházka
Premiéra: 13.12.2023. Dramaturgie a výprava: Jindřiška Kikinčuková. Režie: Pavel Kikinčuk.
Komedie, jejíž zápletka vychází z příběhu, který se před léty skutečně stal věrným abonentům Divadla J. K. Tyla v Plzni. Manželé propásli výměnu legitimací. Své abonentky sice dostali, ale každý v jiné řadě a pán se zamiloval do své nové pohledné sousedky...
1+1=3 - Ray Cooney
Premiéra: 19.4.2023. Překlad: Břetislav Hodek. Dramaturgie a výprava: Jindřiška Kikinčuková. Hudební spolupráce: Jiří Bláha. Režie: Pavel Kikinčuk.
Známá komedie, jejíž základní osou je manželská nevěra, na niž se nabaluje i téma transvestie, homosexuality, bisexuality a kdovíjaké další sexuality. Nešťastného taxikáře Johna vykolejí dobrá vůle pomoci a nešťastná nehoda z křehce udržované rovnováhy skrývaného dvojženství. Nejrůznější zmatky a nepochopení se pak stupňují díky sousedovi Stanleyem a dvojici policistů...
Blbec k večeři - Francis Veber
Premiéra: 6.9.2021. Překlad: Alexander Jerie. Dramaturgie a výprava: Jindřiška Kikinčuková. Hudba: Jiří Bláha. Režie: Pavel Kikinčuk.
Populární francouzská situační komedie o nečekaném vyústění srážky s blbcem. Pierre je nakladatel, jehož přátelé mají velmi rádi drsnou zábavu. Každý týden je pořádána takzvaná večeře blbců, kdy každý účastník přivede co nejvýstřednějšího hosta a baví se jeho hloupostí. Tentokrát má Pierre něco extra - ministerský úředník Francois Pignon je snad opravdu „král blbců“. Co se však nestane, Pierre se zraní při golfu, na večeři nemůže přijít a Pignon je už na cestě. Pierre zažije dlouhý večer plný neočekávaných zvratů, kdy vyvstane otázka, kdo že je vlastně onen blbec...?
My Fair Lady - libreto: Frederick Loewe | hudba: Alan Jay Lerner
Premiéra: 27.3.2017. Podle hry George Bernarda Shawa „Pygmalion“. Překlad: Ota Ornest. Dramaturgie a výprava: Jindřiška Kikinčuková. Hudební nastudování: Petr Zeman. Choreografie: Jan Onder. Režie: Bronislav Kotiš.
Poslední uvedení: červen 2024.
D12+  
Dva muži v šachu - Miroslav Horníček
Premiéra: 4.12.2013. Hudba: Josef Gruber. Režie: kol.
Komedie o válce a lásce v Itálii v 18. století.
Hrajeme tuš! pro Nituš! - Jindřiška Kikinčuková
Premiéra: 7.12.2011. Podle operety „Mam´zelle Nitouche“ (libreto: Henry Meilhac, Albert Millaud; hudba: Florimond Hervé; překlad a úprava: Oldřich Nový). Režie: kol.
Pluťácká variace slavné Mam´zelle Nitouche.
Lucerna Zeleného Rudolfa - Oldřich Dudek
Premiéra: 12.4.2006. Použito motivů hry Aloise Jiráska „Lucerna“. Úprava: Jindřiška Kikinčuková. Hudba a texty písní: Milan Benedikt Karpíšek. Režie: kol.
Kabaretní parafráze známé Jiráskovy hry.
Seřezat Abdonka! aneb Jak se válčí na pavlači 2 - Jindřiška Kikinčuková
Premiéra: 3.6.2002. Podle „Soudniček“ Františka Němce. Režie: kol.
Šantán na motivy soudniček F. Němce ze života rodičovského...
Až se trefila aneb Jak se válčí na pavlači 1 - Jindřiška Kikinčuková
Premiéra: 6.4.1999. Podle „Soudniček“ Františka Němce. Režie: kol.
Kabaret na motivy soudniček F. Němce ze života manželského...
Každý má svého Leona aneb Ve dvou se to hraje líp - libreto: Neil Simon | hudba: Marvin Hamlisch | texty písní: Carole Bayer Sager  (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 3.2.2020. Obnovená premiéra: 12.1.2022. Režie: Pavel Kikinčuk.
Poslední uvedení: prosinec 2023.
Hudební komedie o seznámení úspěšného hudebního skladatele a začínající textařky, kteří si k sobě hledají cestu...

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 29.12.2023