bazmek entertainment

scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Co.Labs
Adresa: Kounicova 20, Brno [zobrazit na mapě]
[tram 3-10-12 Grohova, t-bus 32-34-36 Smetanova]
Připravuje se:
Sny z betonu - Anna Prstková, Eva Lietavová, Patrik Boušek (prosinec 2023, audiowalk)
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Mága - Eva Lietavová, Patrik Boušek, Veronika Všianská
Premiéra: 24.6.2024. Námět: Veronika Všianská. Dramaturgie: Patrik Boušek. Výprava: Věra Vtípilová. Hudba: Filip Dobrocký. Režie: Eva Lietavová.
Koprodukční inscenace Mikro-teatra a bazmek entertaiment.
Inscenace zkoumající život nejbližších žen Ivana Martina Jirouse – žen, jejichž život byl s tím jeho pevně spojen a které zůstávaly v jeho stínu. A z tohoto stínu se zhmotňuje také příběh všech matek a dcer, jejichž práce a snahy nejsou vidět a nejsou oceňované. Příběh matek a dcer, které čekají na to, až na ně jejich otcové a manželé budou mít čas...
Atatürkiáda - Patrik Boušek, Anna Prstková
Premiéra: 20.11.2023. Podle knihy Witolda Szablowského „Vrah z města meruněk“. Výprava: Klára Vincourová. Hudební spolupráce: Jakub Šulík. Režie: Eva Lietavová.
Na motivy reportážní knihy „Vrah z města meruněk“ polského reportéra Witolda Szablowského. Divadelní průzkum rozpolcenost mezi západním a východním světem, mezi pokrokem a tradicí, mezi (jak zní podtitul inscenace) mešitou a diskotékou...
Co je v bytí, nelze odejmouti - Veronika Všianská, Eva Lietavová
Premiéra: 28.6.2023. Dramaturgie: Ludmila Rousová. Výprava: Věra Vtípilová. Hudba: Radim Hanousek. Režie: Eva Lietavová.
Koprodukční inscenace Mikro-teatra a bazmek entertaiment.
Autorsky zpracovaný příběh Ludmily Javorové, o níž se veřejně ví, že byla (proti pravidlům církve) vysvěcena na katolického kněze.
Uran 235 - Patrik Boušek, Anna Prstková, Eva Lietavová
Premiéra: 6.5.2023. Dramaturgie: Patrik Boušek, Anna Prstková. Výprava: Anna Prstková, Eva Lietavová. Hudba: Jonáš Svoboda, Ryba. Režie: Eva Lietavová.
„Několik kapitol z nukleárního života“ postavených na ověřitelných faktech. O Marii Curie nebo o atomových bombách jsme asi slyšeli všichni. Ale co o nich víme a co to pro nás znamená? Jak nacházet lehkost i při vědomí, že na světě existují tlačítka, která jedním stisknutím mohou způsobit jadernou katastrofu? Dá se vůbec vyrovnat se skutečností, že tuto neskutečnou sílu mají na povel tak omylné bytosti, jakými jsou lidé? A je pravděpodobnější, že vás posere holub, nebo že nastane jaderný konflikt? Názor na jadernou energii dokáže rozštěpit celé národy i kontinenty...
Lapači prachu - Lucie Faulerová, Eva Lietavová
Premiéra: 21.9.2021. Dramaturgie: Patrik Boušek. Výprava: Kateřina Höferová. Hudba: Jonáš Svoboda. Režie: Eva Lietavová.
Činoherně-loutková inscenace podle stejnojmenného románu Lucie Faulerové. Lapače prachu známe všichni. Válí se nám na poličkách jako relikty minulosti, jako pozůstatky cest, kterými jsme se mohli vydat a nevydali, cest na které se bojíme zapomenout, které se bojíme opustit. Anna by vám o tom mohla povídat. Sama jich má pořádnou sbírku a občas má dokonce pocit, že je jedním z nich. Nebo má ten pocit Vypravěč, který se objevuje v jejím životě (nebo jen v hlavě?) a kterého se nelze zbavit...?
Ein Strudel und Nekonečno - Patrik Boušek, Eva Lietavová
Premiéra: 28.7.2021. Dramaturgie: Patrik Boušek. Výprava: Klára Vincourová. Hudba: Ondřej Zámečník. Režie: Eva Lietavová.
Koprodukční inscenace Mikro-teatra a bazmek entertaiment.
Pomalá komedie o životě, smrti a oblíbeném dezertu geniálního matematika Kurta Gödela, zapomenutého brněnského rodáka se specifickým světonázorem.

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 8.12.2023