Poznámky a upozornění:
  • Divadelní soubor Ad Hoc nemá žádnou domovskou scénu a vyskytuje se nepravidelně v různých menších divadlech a klubech po celé republice.

Repertoár

Kabaret proti nám - Jan Duchek
Premiéra: 7.3.2020. Hudba: Lukáš Habanec. Texty písní: Jan Duchek. Režie: kol.
Neotřesitelně zábavný kabaret plný rozverných písní, humorných skečů a poezie. A navíc dvojice moderátorů, která prostě zařídí, že se budete náležitě bavit. Víc nezabaví ani severočeský exekutor!
Nové TV - Jan Duchek  (1:00x)
Premiéra: 1.4.2017. Hudba: Lukáš Habanec. Texty písní: Jan Duchek. Režie: kol.
Kabaretoidní představení o jedné nízkonákladové televizní stanici a o věku informací, kde aritmetický průměr nul a jedniček je hodnota od nuly do jedné, nebo jakékoli jiné číslo.
Zmrazovač - Il Congelatore - Jan Duchek  (1:55)
Premiéra: 23.9.2013. Výprava: Anežka Habancová. Režie: kol.
Opera mafia o 3 dějstvích. Vypráví o osudech dobře etablovaného mafiánského klanu a sleduje cesty přistěhovalců v Novém světě.
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
S úsměvem nepilota - Jan Duchek  (1:10x)
Premiéra: 1.4.2012. Hudba: Lukáš Habanec. Texty písní: Jan Duchek. Režie: kol.
Dumavě filosofický komponovaný večer složený z vědeckých pojednání, originálních písní, obskurní poezie a jiných drobných poetických útvarů, hlásící se hrdě k odkazu pánů Skoumala a Vodňanského.

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 20.12.2022