ostatní muzikálové projekty

Aktuální repertoár:
Madagaskar
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

We Will Rock You - libreto: Ben Elton; hudba a texty písní: Queen  (připravuje se)
Premiéra: 18.4.2020. Překlad a české texty písní: Adam Novák. Scéna: Jaromír Vlček. Kostýmy: Roman Šolc. Hudební spolupráce: Jan Křížek, Pavel Polák. Choreografie: Petra Parvoničová. Režie: Petr Novotný, Kateřina Dušková.
Uváděno v Tipsport areně a na zájezdech.
Rockový muzikál s písněmi skupiny Queen odehrávají se ve vzdálené budoucnosti. Skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye...
Madagaskar - libreto: Kevin Del Aguila; hudba a texty písní: George Noriega, Joel Someillan
Premiéra: 7.10.2017. Překlad: Adam Novák. Výprava: Michaela Horáčková Hořejší. Choreografie a režie: Petra Parvoničová.
Muzikál probíhá formou turné. Začíná 7. října 2017 v Praze a během podzimu navštíví Brno, České Budějovice, Zlín, Pardubice, Ostravu, Chomutov a Plzeň.
Muzikálová verze prvního dílu slavného animovaného filmu se čtyřmi hrdiny – lvem, zebrou, žirafou a hrošicí.
D6+  
Shrek - libreto a texty písní: David Lindsay-Abaire; hudba: Jeanine Tesori  (3:05) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 21.4.2018. Podle knižní předlohy a animovaného filmu. Překlad: Martin Fahrner. Scéna: Jaroslav Svoboda. Kostýmy: Lucie Ulíková. Masky: David Šesták. Choreografie: Tomáš Kuťák. Dirigenti: František Šterbák, Ema Mikešková. Režie: Roman Štolpa.
Muzikál probíhá formou halového turné v českých městech. Po premiéře v Praze pokračuje v Brně, Hradci Králové, Zlíně, Ostravě, Pardubicích a dalších městech.
Poslední uvedení: rok 2018.
Muzikál pro celou rodinu podle populární předlohy se známými pohádkovými postavičkami.
D6+  

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 1.7.2019