Kalendář hostovaček

Listopad 2018

10/2018 <<       >> 12/2018 | 1/2019 | 2/2019 | 3/2019 | 4/2019 | 5/2019 | 6/2019

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
2.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSebeupáleníDUP3918:00
3.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSex, drogy a hafo prachů - Národní divadlo moravskoslezské Městská divadla pražská19:30
3.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBílý tesák - Divadlo Drak Divadlo Minor15:00
3.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠťastný princ - MajTO, ZUŠ Petra Ebena ŽamberkDivadlo Minor14:00
3.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleALFA farma - Divadlo Alfa Divadlo Minor19:30
3.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   náš tip!Divadlo Bez zábradlí19:00
3.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHome Island - KatanariPalác Akropolis18:30
3.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePulcinella - Teatro MatitaPalác Akropolis17:00
3.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePohádka z budíku - Teátr Pavla ŠmídaJatka7815:00
3.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHome Island - KatanariPalác Akropolis17:30
4.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleL2: Brána života! - Národní divadlo moravskoslezské Městská divadla pražská19:30
4.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePračlovíček - Městské divadlo Kladno Divadlo Minor10:00
4.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePřijdu včera - CED Divadlo Minor18:30
4.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNo, to dá rozum - Loutkové divadlo V BouděDivadlo Minor11:00
4.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČechomoří - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo Minor17:00
4.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJig Doll - Hannah James (UK) + Fekete Seretlek (CZ)Palác Akropolis20:00
5.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTři sestry - Komorní scéna Aréna Městská divadla pražská19:30
5.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé19:00
6.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMaryša - Divadlo Petra Bezruče Městská divadla pražská19:30
6.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKočičí hra - Klicperovo divadlo Hradec Králové Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
6.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFinale - AnalogJatka7819:30
7.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleStříhali dohola Josefa Kainara - Divadlo loutek Městská divadla pražská19:30
7.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAsanace - Klicperovo divadlo Hradec Králové Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
7.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMaryša - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné19:30
7.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFinale - AnalogJatka7819:30
8.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMyši Natálie Mooshabrové - Čin. divadlo Jerzyho Szaniawského v PlockuDivadlo pod Palmovkou19:00
8.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSpalovač mrtvol - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné19:30
8.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVincenc - Klicperovo divadlo Hradec Králové Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00
8.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBůh masakru - Chrudimská besedaDivadlo Horní Počernice19:30
9.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSpalovač mrtvol - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné19:30
9.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFinale - AnalogJatka7819:30
10.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele#nejsemrasista_ale - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné19:30
10.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMalý princ - Loutkové divadlo Já to jsemVILA Štvanice17:00
10.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAmerika - Divadlo Husa na provázku Divadlo Archa20:00
10.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePohádky 1000+1 noci - Divadlo Polárka VILA Štvanice13:30
10.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFinale - AnalogJatka7819:30
11.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMalované na skle - Městské divadlo Zlín Divadlo na Vinohradech19:00
11.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNerušit, prosím! aneb Dvouplošník v hotelu Westminster - Dobřichovická divadelní společnostDivadlo Semafor19:00
11.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOdvrátená strana mesiaca - GUnaGUStudio DVA divadlo14:00
11.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO Plaváčkovi - Městské divadlo v Mostě VILA Štvanice15:00
11.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTeleskop - Tim SpoonerExperimentální prostor NoD19:30
12.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZrkadlenie - Jana TerekováVenuše ve Švehlovce20:00
14.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOskar a Růžová paní - Klicperovo divadlo Hradec Králové Divadlo Ungelt19:00
15.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTemné kecyDivadlo U Hasičů20:00
16.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTajomné variácie - Ateliér Maroša KramáraStudio DVA divadlo19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
17.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePrincové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
17.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHerečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGuStudio DVA divadlo19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
18.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKalibův zločin - Východočeské divadlo Pardubice Divadlo v Dlouhé19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
18.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAť žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
18.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAť žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
19.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMaryša - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
19.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLet me be... - Limpid WorksDivadlo Kampa20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
20.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská - Divadlo Komediograf Dejvické divadlo19:30
20.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVariations of Static - Těatr PlastičeskijVenuše ve Švehlovce20:00
22.11. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLa Fuente - Pramen - Flamenco Karime AmayaDivadlo U Hasičů20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
23.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
23.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHowie a Rookie Lee - Divadlo J.K.Tyla Plzeň Divadlo Ungelt19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
24.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNekonečný žertNárodní divadlo19:00
24.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNa fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo19:30
24.11. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFive Easy Pieces - CAMPO / Milo Rau / IIPMDivadlo Archa18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNekonečný žertNárodní divadlo15:00
25.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFÍHA tralala - ROK (COMFY tour)Městská divadla pražská11:00
25.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFÍHA tralala - ROK (COMFY tour)Městská divadla pražská17:00
25.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnostDivadlo Palace16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLáska & terpentín - GUnaGUStudio DVA divadlo19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnostDivadlo Palace13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.11. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFive Easy Pieces - CAMPO / Milo Rau / IIPMDivadlo Archa13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMuži sa minuli (Dáša, Rút & Sisa) - GUnaGUStudio DVA divadlo19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.11. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVálka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Studio DVA divadlo19:00
27.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZase ti tupitelé - Divadlo Bílý MlýnDivadlo Troníček20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
27.11. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDoppler - LiStOVáNíDivadlo Minor20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
28.11. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKaguya - bambusová princezna - Nori SawaDivadlo Disk19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
30.11. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRichard III. - SchaubühneNárodní divadlo20:00
2.11.18:00 
SebeupáleníDUP39
3.11.So19:30 
Sex, drogy a hafo prachů - Národní divadlo moravskoslezské Městská divadla pražská
3.11.So15:00 
Bílý tesák - Divadlo Drak Divadlo Minor
3.11.So14:00 
Šťastný princ - MajTO, ZUŠ Petra Ebena ŽamberkDivadlo Minor
3.11.So19:30 
ALFA farma - Divadlo Alfa Divadlo Minor
3.11.So19:00 
Hrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   náš tip!Divadlo Bez zábradlí
3.11.So18:30 
Home Island - KatanariPalác Akropolis
3.11.So17:00 
Pulcinella - Teatro MatitaPalác Akropolis
3.11.So15:00 
Pohádka z budíku - Teátr Pavla ŠmídaJatka78
3.11.So17:30 
Home Island - KatanariPalác Akropolis
4.11.Ne19:30 
L2: Brána života! - Národní divadlo moravskoslezské Městská divadla pražská
4.11.Ne10:00 
Pračlovíček - Městské divadlo Kladno Divadlo Minor
4.11.Ne18:30 
Přijdu včera - CED Divadlo Minor
4.11.Ne11:00 
No, to dá rozum - Loutkové divadlo V BouděDivadlo Minor
4.11.Ne17:00 
Čechomoří - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Divadlo Minor
4.11.Ne20:00 
Jig Doll - Hannah James (UK) + Fekete Seretlek (CZ)Palác Akropolis
5.11.Po19:30 
Tři sestry - Komorní scéna Aréna Městská divadla pražská
5.11.Po19:00 
Zkurvení havlisti - Divadlo Komediograf Divadlo v Dlouhé
6.11.Út19:30 
Maryša - Divadlo Petra Bezruče Městská divadla pražská
6.11.Út19:00 
Kočičí hra - Klicperovo divadlo Hradec Králové Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
6.11.Út19:30 
Finale - AnalogJatka78
7.11.St19:30 
Stříhali dohola Josefa Kainara - Divadlo loutek Městská divadla pražská
7.11.St19:00 
Asanace - Klicperovo divadlo Hradec Králové Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
7.11.St19:30 
Maryša - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné
7.11.St19:30 
Finale - AnalogJatka78
8.11.Čt19:00 
Myši Natálie Mooshabrové - Čin. divadlo Jerzyho Szaniawského v PlockuDivadlo pod Palmovkou
8.11.Čt19:30 
Spalovač mrtvol - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné
8.11.Čt19:00 
Vincenc - Klicperovo divadlo Hradec Králové Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
8.11.Čt19:30 
Bůh masakru - Chrudimská besedaDivadlo Horní Počernice
9.11.19:30 
Spalovač mrtvol - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné
9.11.19:30 
Finale - AnalogJatka78
10.11.So19:30 
#nejsemrasista_ale - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné
10.11.So17:00 
Malý princ - Loutkové divadlo Já to jsemVILA Štvanice
10.11.So20:00 
Amerika - Divadlo Husa na provázku Divadlo Archa
10.11.So13:30 
Pohádky 1000+1 noci - Divadlo Polárka VILA Štvanice
10.11.So19:30 
Finale - AnalogJatka78
11.11.Ne19:00 
Malované na skle - Městské divadlo Zlín Divadlo na Vinohradech
11.11.Ne19:00 
Nerušit, prosím! aneb Dvouplošník v hotelu Westminster - Dobřichovická divadelní společnostDivadlo Semafor
11.11.Ne14:00 
Odvrátená strana mesiaca - GUnaGUStudio DVA divadlo
11.11.Ne15:00 
O Plaváčkovi - Městské divadlo v Mostě VILA Štvanice
11.11.Ne19:30 
Teleskop - Tim SpoonerExperimentální prostor NoD
12.11.Po20:00 
Zrkadlenie - Jana TerekováVenuše ve Švehlovce
14.11.St19:00 
Oskar a Růžová paní - Klicperovo divadlo Hradec Králové Divadlo Ungelt
15.11.Čt20:00 
Temné kecyDivadlo U Hasičů
16.11.19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Tajomné variácie - Ateliér Maroša KramáraStudio DVA divadlo
17.11.So11:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Princové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí
17.11.So19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Herečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGuStudio DVA divadlo
18.11.Ne19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Kalibův zločin - Východočeské divadlo Pardubice Divadlo v Dlouhé
18.11.Ne11:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí
18.11.Ne13:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí
19.11.Po19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Maryša - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
19.11.Po20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Let me be... - Limpid WorksDivadlo Kampa
20.11.Út19:30 
Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská - Divadlo Komediograf Dejvické divadlo
20.11.Út20:00 
Variations of Static - Těatr PlastičeskijVenuše ve Švehlovce
22.11.Čt20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fuente - Pramen - Flamenco Karime AmayaDivadlo U Hasičů
23.11.19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo
23.11.19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Howie a Rookie Lee - Divadlo J.K.Tyla Plzeň Divadlo Ungelt
24.11.So19:00 
Nekonečný žertNárodní divadlo
24.11.So19:30 
Na fašírky mi nesiahaj - Štúdio L+SStudio DVA divadlo
24.11.So18:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Five Easy Pieces - CAMPO / Milo Rau / IIPMDivadlo Archa
25.11.Ne15:00 
Nekonečný žertNárodní divadlo
25.11.Ne11:00 
FÍHA tralala - ROK (COMFY tour)Městská divadla pražská
25.11.Ne17:00 
FÍHA tralala - ROK (COMFY tour)Městská divadla pražská
25.11.Ne16:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Tři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnostDivadlo Palace
25.11.Ne19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Láska & terpentín - GUnaGUStudio DVA divadlo
25.11.Ne13:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Tři kmotřinky - 1. neratovická divadelní společnostDivadlo Palace
25.11.Ne13:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Five Easy Pieces - CAMPO / Milo Rau / IIPMDivadlo Archa
26.11.Po19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Muži sa minuli (Dáša, Rút & Sisa) - GUnaGUStudio DVA divadlo
26.11.Po19:00 
Válka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Studio DVA divadlo
27.11.Út20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Zase ti tupitelé - Divadlo Bílý MlýnDivadlo Troníček
27.11.Út20:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Doppler - LiStOVáNíDivadlo Minor
28.11.St19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Kaguya - bambusová princezna - Nori SawaDivadlo Disk
30.11.20:00 
Richard III. - SchaubühneNárodní divadlo


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.