Kalendář hostovaček

Říjen 2017

09/2017 <<       >> 11/2017 | 12/2017 | 1/2018 | 2/2018 | 3/2018 | 4/2018 | 5/2018 | 6/2018

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
1.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBrouk v hlavě - Dobřichovická divadelní společnostMěstská divadla pražská19:00
1.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNáměsíčníci (imitace a tušení) - HaDivadlo Divadlo Na zábradlí19:00
1.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleUbu králem: Svoboda! - Divadlo Husa na provázku Divadlo Archa20:00
2.10. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLippy - Bush Moukarzel, Mark O´Halloran, Dead Centre, IrskoNárodní divadlo20:00
2.10. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleThe Naked Truth – Odhalená pravda - Divadlo Bolka Polívky Divadlo Palace19:00
2.10. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleUbu králem: Svoboda! - Divadlo Husa na provázku Divadlo Archa20:00
3.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleL'Avventura - Clunker CircusJatka7818:30
4.10. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00
4.10. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleL'Avventura - Clunker CircusJatka7818:30
4.10. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele14 Lines / 14 řádků - Divadlo ContinuoDivadlo Disk19:30
5.10. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDemocracy in America - Romeo Castellucci, Societas, ItálieNárodní divadlo20:00
5.10. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleIch kann nicht anders - Beton Ltd., SlovinskoNárodní divadlo20:30
5.10. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSaldo Mortale - Divadlo D’EpogStrašnické divadlo19:30
5.10. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDNA - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00
6.10. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDemocracy in America - Romeo Castellucci, Societas, ItálieNárodní divadlo18:00
6.10. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleIch kann nicht anders - Beton Ltd., SlovinskoNárodní divadlo20:30
6.10. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNepřítel lidu (Síla interpretace) - Slovácké divadlo Uherské Hradiště Divadlo v Dlouhé19:00
7.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleElity - Slovenské národní divadlo BratislavaNárodní divadlo20:00
7.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVACUUM - Philippe SaireAlfred ve dvoře19:00
8.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRiding on a Cloud - Rabih Mroué, LibanonNárodní divadlo20:00
8.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKolega Mela Gibsona - Divadelní spolek Frída Městská divadla pražská16:30
8.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVACUUM - Philippe SaireAlfred ve dvoře19:00
8.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZvizdal (Černobyl - tak daleko, tak blízko) - Berlin (Belgie)Divadlo Archa20:00
9.10. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVálka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Studio DVA divadlo19:00
9.10. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRoses (Růže) - Dakh Daughters Band (Ukrajina)Divadlo Archa20:00
10.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAUTOPSY.GLASS - Myriam Bleau (CA)Alfred ve dvoře19:00
10.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePersonal Symphonic Moment - Elina PirinenDivadlo Ponec20:00
12.10. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMilostný trojúhelník - Divadlo Bolka Polívky Divadlo Kalich19:00
12.10. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAn Alerte (V pohotovosti) - Taoufiq Izeddiou / Cie Anania (Maroko)Divadlo Archa20:00
13.10. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZimní slunovrat (Zimski Sončev obrat) - Mestno gledališče ljubljanskoMěstská divadla pražská19:00
13.10. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLonging Lasts Longer - Penny ArcadeDivadlo Ponec20:00
14.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKonec masopustu - Východočeské divadlo Pardubice Divadlo v Dlouhé19:00
14.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleInterview - Julyen HamiltonStudio ALTA19:30
14.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLonging Lasts Longer - Penny ArcadeDivadlo Ponec20:00
14.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDisastrous - SILK FlueggeAlfred ve dvoře17:00
14.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleQuartiers Libres - Nadia Beugré (Pobřeží slonoviny/Francie)Divadlo Archa18:30
15.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFerda Mravenec - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí11:00
15.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDisastrous - SILK FlueggeAlfred ve dvoře19:00
15.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNaše třída - Divadlo Polárka Divadlo Archa20:00
17.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleManželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio Ypsilon19:30
17.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHomo Faber - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné19:30
17.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNa útěku - Divadlo na vísce HořoviceDivadlo Kampa19:30
18.10. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŽivot je krásnej - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné19:30
18.10. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMate - Divadlo na cucky Palác Akropolis20:00
19.10. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSmoke Screens - Burnt Out PunksJatka7819:30
19.10. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSTEREOPRESENCE - Cristina Maldonado (MEX)Alfred ve dvoře20:00
21.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTetičky (Jezinky Bezinky) - DS Nové divadlo MělníkDivadlo Horní Počernice19:30
21.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSmoke Screens - Burnt Out PunksJatka7819:30
21.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleGutenberg, le musical! - Compagnie La ServanteExperimentální prostor NoD20:00
22.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleProkletí - Teatr Powszechny Z. Hübnera, Varšava, PolskoDivadlo pod Palmovkou19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
22.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO krásném pávu a začarovaném hradu - Liduščino divadloDivadlo Horní Počernice15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
22.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAť žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
22.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAť žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
22.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSTEREOPRESENCE - Cristina Maldonado (MEX)Alfred ve dvoře20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
22.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSmoke Screens - Burnt Out PunksJatka7819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
23.10. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVálka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
23.10. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSmoke Screens - Burnt Out PunksJatka7819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
23.10. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDarkness Poomba - Modern TableDivadlo Archa20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
24.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDynastie (Lehman Brothers) - Divadlo Husa na provázku Divadlo pod Palmovkou19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
24.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   Náš tip!Divadlo Bez zábradlí19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
24.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSakurambo - Divadlo D’Epog Venuše ve Švehlovce20:00
24.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSmoke Screens - Burnt Out PunksJatka7819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.10. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHusina - Divadlo Feste Venuše ve Švehlovce20:00
26.10. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAnna Franková - Dom Matice slovenskej v NitreDivadlo pod Palmovkou19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.10. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDotkni se vesmíru a pokračuj - Divadelní spolek Klika, Brandýs nad LabemČinoherní klub19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.10. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleUnder - Cirkus CirkörJatka7819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
27.10. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleUnder - Cirkus CirkörJatka7819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
28.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNejsme barbaři! - Katona József Színház, Budapešť, MaďarskoDivadlo pod Palmovkou19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
28.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePrincové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
28.10. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePulcinella - Teatro MatitaPalác Akropolis17:00
29.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTenkrát v Bratislavě - Slovenské komorní divadlo, Martin, SlovenskoDivadlo pod Palmovkou19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
29.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePaní Piperová zasahuje - Divadelní spolek J. K. Tyl Josefův DůlČinoherní klub19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
29.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMort - D.S. při T.J. Sokol Lázně ToušeňŽižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
29.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMalé noční příběhy - Teatro MatitaPalác Akropolis19:00
29.10. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO mracích (About Clouds) - Jone San Martin / Amanico Gonzales / David Kern (online)Divadlo Archa16:00
30.10. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŽivot na trikrát - Štúdio L+SStudio DVA divadlo19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
31.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDivadelník - Teatr Stefana Jaracza, Lodž, PolskoDivadlo pod Palmovkou19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
31.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePravda - Západočeské divadlo v Chebu Divadlo v Celetné19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
31.10. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠest tanečních hodin v šesti týdnech - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
1.10.Ne19:00 
Brouk v hlavě - Dobřichovická divadelní společnostMěstská divadla pražská
1.10.Ne19:00 
Náměsíčníci (imitace a tušení) - HaDivadlo Divadlo Na zábradlí
1.10.Ne20:00 
Ubu králem: Svoboda! - Divadlo Husa na provázku Divadlo Archa
2.10.Po20:00 
Lippy - Bush Moukarzel, Mark O´Halloran, Dead Centre, IrskoNárodní divadlo
2.10.Po19:00 
The Naked Truth – Odhalená pravda - Divadlo Bolka Polívky Divadlo Palace
2.10.Po20:00 
Ubu králem: Svoboda! - Divadlo Husa na provázku Divadlo Archa
3.10.Út18:30 
L'Avventura - Clunker CircusJatka78
4.10.St19:00 
Šašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
4.10.St18:30 
L'Avventura - Clunker CircusJatka78
4.10.St19:30 
14 Lines / 14 řádků - Divadlo ContinuoDivadlo Disk
5.10.Čt20:00 
Democracy in America - Romeo Castellucci, Societas, ItálieNárodní divadlo
5.10.Čt20:30 
Ich kann nicht anders - Beton Ltd., SlovinskoNárodní divadlo
5.10.Čt19:30 
Saldo Mortale - Divadlo D’EpogStrašnické divadlo
5.10.Čt19:00 
DNA - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
6.10.18:00 
Democracy in America - Romeo Castellucci, Societas, ItálieNárodní divadlo
6.10.20:30 
Ich kann nicht anders - Beton Ltd., SlovinskoNárodní divadlo
6.10.19:00 
Nepřítel lidu (Síla interpretace) - Slovácké divadlo Uherské Hradiště Divadlo v Dlouhé
7.10.So20:00 
Elity - Slovenské národní divadlo BratislavaNárodní divadlo
7.10.So19:00 
VACUUM - Philippe SaireAlfred ve dvoře
8.10.Ne20:00 
Riding on a Cloud - Rabih Mroué, LibanonNárodní divadlo
8.10.Ne16:30 
Kolega Mela Gibsona - Divadelní spolek Frída Městská divadla pražská
8.10.Ne19:00 
VACUUM - Philippe SaireAlfred ve dvoře
8.10.Ne20:00 
Zvizdal (Černobyl - tak daleko, tak blízko) - Berlin (Belgie)Divadlo Archa
9.10.Po19:00 
Válka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Studio DVA divadlo
9.10.Po20:00 
Roses (Růže) - Dakh Daughters Band (Ukrajina)Divadlo Archa
10.10.Út19:00 
AUTOPSY.GLASS - Myriam Bleau (CA)Alfred ve dvoře
10.10.Út20:00 
Personal Symphonic Moment - Elina PirinenDivadlo Ponec
12.10.Čt19:00 
Milostný trojúhelník - Divadlo Bolka Polívky Divadlo Kalich
12.10.Čt20:00 
An Alerte (V pohotovosti) - Taoufiq Izeddiou / Cie Anania (Maroko)Divadlo Archa
13.10.19:00 
Zimní slunovrat (Zimski Sončev obrat) - Mestno gledališče ljubljanskoMěstská divadla pražská
13.10.20:00 
Longing Lasts Longer - Penny ArcadeDivadlo Ponec
14.10.So19:00 
Konec masopustu - Východočeské divadlo Pardubice Divadlo v Dlouhé
14.10.So19:30 
Interview - Julyen HamiltonStudio ALTA
14.10.So20:00 
Longing Lasts Longer - Penny ArcadeDivadlo Ponec
14.10.So17:00 
Disastrous - SILK FlueggeAlfred ve dvoře
14.10.So18:30 
Quartiers Libres - Nadia Beugré (Pobřeží slonoviny/Francie)Divadlo Archa
15.10.Ne11:00 
Ferda Mravenec - Docela velké divadlo Divadlo Bez zábradlí
15.10.Ne19:00 
Disastrous - SILK FlueggeAlfred ve dvoře
15.10.Ne20:00 
Naše třída - Divadlo Polárka Divadlo Archa
17.10.Út19:30 
Manželství v kostce - Divadlo Komediograf Studio Ypsilon
17.10.Út19:30 
Homo Faber - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné
17.10.Út19:30 
Na útěku - Divadlo na vísce HořoviceDivadlo Kampa
18.10.St19:30 
Život je krásnej - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné
18.10.St20:00 
Mate - Divadlo na cucky Palác Akropolis
19.10.Čt19:30 
Smoke Screens - Burnt Out PunksJatka78
19.10.Čt20:00 
STEREOPRESENCE - Cristina Maldonado (MEX)Alfred ve dvoře
21.10.So19:30 
Tetičky (Jezinky Bezinky) - DS Nové divadlo MělníkDivadlo Horní Počernice
21.10.So19:30 
Smoke Screens - Burnt Out PunksJatka78
21.10.So20:00 
Gutenberg, le musical! - Compagnie La ServanteExperimentální prostor NoD
22.10.Ne19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Prokletí - Teatr Powszechny Z. Hübnera, Varšava, PolskoDivadlo pod Palmovkou
22.10.Ne15:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
O krásném pávu a začarovaném hradu - Liduščino divadloDivadlo Horní Počernice
22.10.Ne11:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí
22.10.Ne14:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí
22.10.Ne20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
STEREOPRESENCE - Cristina Maldonado (MEX)Alfred ve dvoře
22.10.Ne19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Smoke Screens - Burnt Out PunksJatka78
23.10.Po19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Válka Roseových - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
23.10.Po19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Smoke Screens - Burnt Out PunksJatka78
23.10.Po20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Darkness Poomba - Modern TableDivadlo Archa
24.10.Út19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dynastie (Lehman Brothers) - Divadlo Husa na provázku Divadlo pod Palmovkou
24.10.Út19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   Náš tip!Divadlo Bez zábradlí
24.10.Út20:00 
Sakurambo - Divadlo D’Epog Venuše ve Švehlovce
24.10.Út19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Smoke Screens - Burnt Out PunksJatka78
25.10.St20:00 
Husina - Divadlo Feste Venuše ve Švehlovce
26.10.Čt19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Anna Franková - Dom Matice slovenskej v NitreDivadlo pod Palmovkou
26.10.Čt19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dotkni se vesmíru a pokračuj - Divadelní spolek Klika, Brandýs nad LabemČinoherní klub
26.10.Čt19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Under - Cirkus CirkörJatka78
27.10.19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Under - Cirkus CirkörJatka78
28.10.So19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Nejsme barbaři! - Katona József Színház, Budapešť, MaďarskoDivadlo pod Palmovkou
28.10.So11:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Princové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí
28.10.So17:00 
Pulcinella - Teatro MatitaPalác Akropolis
29.10.Ne19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Tenkrát v Bratislavě - Slovenské komorní divadlo, Martin, SlovenskoDivadlo pod Palmovkou
29.10.Ne19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Paní Piperová zasahuje - Divadelní spolek J. K. Tyl Josefův DůlČinoherní klub
29.10.Ne19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Mort - D.S. při T.J. Sokol Lázně ToušeňŽižkovské divadlo Járy Cimrmana
29.10.Ne19:00 
Malé noční příběhy - Teatro MatitaPalác Akropolis
29.10.Ne16:00 
O mracích (About Clouds) - Jone San Martin / Amanico Gonzales / David Kern (online)Divadlo Archa
30.10.Po19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Život na trikrát - Štúdio L+SStudio DVA divadlo
31.10.Út19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelník - Teatr Stefana Jaracza, Lodž, PolskoDivadlo pod Palmovkou
31.10.Út19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pravda - Západočeské divadlo v Chebu Divadlo v Celetné
31.10.Út19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Šest tanečních hodin v šesti týdnech - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.