Divadlo 3+kk

 scéna, kde tento soubor vystupuje:
CED - sklepní scéna
Adresa: Zelný trh 9, Brno
Poznámky a upozornění:
  • Inscenace Slepci se odehrává v různých částech brněnské Káznice. Některé prostory jsou špinavé a chladné. Je doporučena uzavřená obuv. Části diváků budou po dobu představení zavázány oči a pod vedením herců a hereček budou inscenací provázeni.

Repertoár

Slepci / Сліпці - Nina Zakhozhenko
Premiéra: 27.6.2024. Překlad: Lucie Řehoříková, Tereza Chlaňová. Dramaturgie: Libor Brzobohatý. Výprava: Dina Chmuzh. Hudba: Tomáš Vtípil. Režie: Kostiantyn Vasiukov.
Koprodukční inscenace Divadla 3+kk a charkovského nezávislého divadla Publicist Theatre.
Nikol Svidz, Magdalena Kovářová, Pavla Kopřivová, Artem Afanasyev, Vlad Solodun, Ilja Borzenko, Tomáš Vtípil
„Ukrajina krvácí, zatímco Evropa bojuje se svou věčnou nerozhodností a konformitou. V Česku je zhruba 370 tisíc válečných uprchlíků z Ukrajiny. Kam poděli? Kde lze slyšet jejich hlas? Solidarita, dialog, nové perspektivy, sblížení. Jaká je role společnosti, než skončí válka? A co přijde po ní? Slepota jako možnost prožít to, co očím zůstává skryto. Zaslepenost mysli jako neschopnost přijmout střet vlastních ideálů s realitou.“
Franz Kafka žije! - Žranice - Adam Steinbauer, Libor Brzobohatý & kol.
Premiéra: 8.12.2023. Dramaturgie: Libor Brzobohatý. Výprava: kol. Hudba: Problem of a Tram Approacher. Režie: Adam Steinbauer.
Autorská inscenace o kafkovských tématech, která neumírají. Rodina, útlak, drby, patriarchát, neschopnost sebelásky, řízky. Jak spolu souvisí společenská hierarchie, instituce rodiny a tyranští otcové? A pane Kafko, můžou kluci plakat? Aspoň ti, co dělají umění, když si ani nevydělají na nájem...
Jedu do Magadanu –⁠ Nevěř, neboj se a nepros - Adam Steinbauer & kol.  (1:00x)
Premiéra: 1.5.2022. Podle vězeňského deníku Igora Oliněviče. Dramaturgie: Libor Brzobohatý. Režie: Adam Steinbauer.
Autorská inscenace s prvky imerzivního divadla a na pomezí larpu, vycházející z Deníků běloruského anarchisty a politického vězně Igora Oliněviče.
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 23.6.2024