Cirk La Putyka

vstupenky online, eVstupenka
Nejbližší představení:
program divadla zde není k dispozici
kontaktujte nás
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Jatka78
Adresa: Pražská tržnice, Praha 7 [zobrazit na mapě]
[tram 1-12-14-25 Pražská tržnice]
Aktuální repertoár:
Isole | K | La Putyka | Okamžik | R.I.E. | Runners | Senses
Ceny vstupenek:
1090-690 Kč Jatka78
1390-690 Kč šapitó Azyl78
Poznámky a upozornění:
  • Divadlo Jatka78 se nachází v areálu Holešovické tržnice (severní část). Nejbližší přístup je od zast. tramvají Holešovická tržnice.

Repertoár

Okamžik - kol.
„Zavřete oči. Otevřete oči. Co vidíte? Neuvěřitelné, že? A teď znovu. Zavřete oči. Mrk. Otevřete oči. A teď? Jak je to možné? Jak jsme to dokázali? Nešálí vás zrak? Byl tam les, a najednou tam není. Byli tam dva herci, a najednou je jich tam dvacet. Teď jsem seděl/a v hledišti, a najednou tančím na jevišti. Co se to se mnou děje? Mrkli jste. To je ono. Oko jako kruh. Brána do jiného světa. Tunel do našeho vesmíru, který Cirk La Putyka vytváří patnáct let.“
R.I.E. - Rostislav Novák ml.  (1:30x)
„Rest In Euphoria. Odpočívej v euforii.“ Novocirkusová inscenace inspirovaná slavnou historií české kabaretní scény počátku 20. století. Jaká je cesta k euforii? Co pro tenhle pocit musí člověk udělat? Stačí se podívat na obraz? Být blízko přírodě? Nebo člověk musí vystoupat někam hodně vysoko, aby ji mohl prožít...?
15!  
K - Daniel Gulko & kol.
Premiéra: 3.10.2023. Podle textů Franze Kafky. Dramaturgie: Jana Stárková, Viktor Černický. Scéna: Pavla Kamanová. Kostýmy: Kristina Záveská-Nováková. Hudba: Jan Balcar, Jakub Ruschka. Režie: Daniel Gulko.
Veselý i divoký výlet světem slavného spisovatele Franze Kafky. Co mají společného myší lidé, opice, úředníci a létající klavír? Nebudete tomu věřit, ale Franze Kafku...
  
Senses - Maksim Komaro & kol.
Premiéra: 2.12.2022. Scéna: Juho Rahijärvi, Pavla Kamanová. Kostýmy: Kristina Záveská-Nováková. Hudba: Jan Balcar. Choreografie: Ilona Jäntti, Šárka Bočková & kol. Režie: Maksim Komaro.
Inscenace oslavující bohatost a pestrost souboru Cirk La Putyka. Kombinace nejrůznějších stylů a žánrů cirkusového umění, hravé přeskakování mezi cirkusem a tancem za doprovodu divadelních prvků a náhodných odkazů na historii cirkusu a scénického umění. Od abstraktního minimalismu až po tradiční šaškárny ze středověkých tržišť...
D6+  
Runners - Rostislav Novák ml., Vít Neznal
Pohybově-novocirkusová inscenace s unikátní scénografií tvořenou obrovským běhacím pásem vyrobeným na míru. Snažíme se všechno stihnout a to, co jsme nestihli, dohonit. Nestačí být dobří, zítra musíme být lepší. Chceme jít s dobou, ale ta nás už dávno předběhla. Nemůžeme se zastavit, nemůžeme spát, nemůžeme si sednout a vypít si v klidu šálek kávy a přečíst si od začátku do konce alespoň jeden článek (už teď je pro vás tahle věta dlouhá, přiznejte se). Musíme běžet, protože nemáme čas. Nemáme čas, protože ten pořád běží. A získat ho je běh na dlouhou trať. Běh, při kterém se vyplavují do těla endorfiny, takže tenhle styl života milujeme. Natolik, že i když pandemie dokázala čas zpomalit, běžců přibývá...
D7+  
Isole - Maksim Komaro & kol.
Premiéra: 11.2.2019. Scéna: Pavla Kamanová. Kostýmy: Kristina Záveská-Nováková. Hudba: Jan Balcar & kol. Choreografie: Šárka Bočková. Režie: Maksim Komaro.
Poslední uvedení: únor 2022 (v Praze), rok 2022 (na zájezdě).
„Hluk a zvuk. Ruch a melodie. Rytmus a hlas. Sólo a doprovod. Setkávají se a ztrácejí. Samy, a přece spolu.“
D7+  

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 15.5.2024