Divadlo Karlštejn

Aktuální repertoár:
Noc na Karlštějně
Ceny vstupenek:
690-350 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Představení se konají na nádvoří hradu Karlštejn.
  • V letních sezonách 2020 a 2021 (možná i 2022) budou z důvodu plánované rekonstrukce hradu Karlštejn plánovány reprízy pouze na jiných hradech a zámcích.
  • Vstup do hlediště umožněn od 19:30. Představení se koná pod širým nebem za každého počasí a o případném zrušení se rozhoduje až v době plánovaného začátku ve 20:30 hodin. Pořadatel si vyhrazuje právo začátek představení posunout, například z důvodu deště. Představení může být přerušeno (i opakovaně) a poté pokračovat.
  • Konec představení je naplánován tak, abyste s rezervou stihli vlakové spoje linky S7 zpět do Prahy i Berouna.
  • K parkování využijte výhradně centrální parkoviště pod hradem při hlavní silnici (placené 100 Kč). Parkování blíže u hradu není možné, pozor na botičky!

Repertoár

Noc na Karlštějně - libreto: Zdeněk Podskalský; hudba: Karel Svoboda; texty písní: Jiří Štaidl, Eduard Krečmar
Premiéra: 2.7.2016. Podle stejnojmenného filmu Zdeňka Podskalského na motivy stejnojmenné hry Jaroslava Vrchlického. Úprava: Zdeněk Podskalský ml. Scéna: Jan Kříž. Kostýmy: Adéla Oliva, Karlštejnské kulturní sdružení. Choreografie: Tomáš Smička. Režie: Václav Knop.
Legendární muzikál přímo v autentickém prostředí hradu Karlštejn.
D10+  

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační

aktualizace údajů:
I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci, nebo některé informace zde chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 30.9.2020