Divadlo SUD

Studentské universitní divadlo
Adresa: Hroznová 8, České Budějovice [zobrazit na mapě]
[t-bus 2-3-9, bus 1-6-11-14-23 Poliklinika Sever (Na Sadech)]
Aktuální repertoár:
Nácvik na večírek
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Nácvik na večírek - Milena Štráfeldová
Premiéra: 20.12.2021. Hudba: Sára Suchá, Martin Doucha. Režie: kol.
Tragikomická hříčka. Píše se rok 1938. Spisovatel Karel Poláček nacvičuje se svou partnerkou Dorou krátkou scénku pro pobavení hostů silvestrovského večírku u Ferdinanda Peroutky. Zkoušejí, debatují, špičkují se, vzpomínají a zase zkoušejí, zatímco se venku, za zdmi jejich bytu, chystá ještě jiné divadlo...
Vernisáž - Václav Havel  (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 27.6.2021. Režie: kol.
Poslední uvedení: červen 2022.
Slavná konverzační jednoaktová hra. Mladí manželé Věra a Michal si na návštěvu do svého bytu pozvali přítele Bedřicha. Ten se nestačí divit, jak moc se interiér změnil. Vše je dokonalé - manželé, syn, obývák, jídlo, dokonce i... Ale zajímá to vůbec Bedřicha? Jsou Věra a Michal šťastní? Kdo je ve skutečnosti Bedřich? A nejsou návštěvy přátel vlastně nebezpečné...?
Hawklinská nestvůra - Richard Brautigan  (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 25.6.2021. Režie: Lenka Šestáková.
Poslední uvedení: červen 2022.
Inscenace na motivy bizarního westernu odehrávajícího se roku 1902 ve východní části Oregonu, který začíná ve chvíli, kdy patnáctiletá indiánská dívka omylem vstoupí do nesprávného nevěstince a hledá ty správné muže, aby zabili příšeru, která žije v ledovcových jeskyních ukrytých pod domem slečny Hawklinové. A jimi profesionální zabijáci Greer s Cameronem, který si pořád něco počítá, rozhodně jsou...

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 11.9.2022