Poznámky a upozornění:
  • Vybrané inscenace se hrají v pojízdném kulturním prostoru Autoubuf. Jedná se o pojízdný divadelní prostor v autobusu s kapacitou 35-40 diváků, sloužící nejen jako scéna pro divadelní představení Bufetu, ale i jako prostor pro další soubory a kulturní programy, jako jsou výstavy, koncerty, projekce atp.

Repertoár

Jacek staví dům - Daisy Mrázková, Jan Kačena
Premiéra: 16.12.2018. Výprava: kol. Režie: Jan Kačena & kol.
„Divadelní fight-specific na na hraně poetik. Co to je? Takhle se to přece nedělá! Pozorujte Jácíčka a Veverku z knihy Daisy Mrázkové na návštěvě u Larse von Triera, třeba.“
Můj šéf je debil - Monika Pulišová & kol.  (Divadlo Bufet)
Premiéra: 7.12.2018. Dramaturgie: Klára Elšíková. Výprava: Daša Krištofovičová. Choreografie: Michal Heriban. Režie: Monika Pulišová.
Autorská inscenace, která vznikla na základě skutečných výpovědí a vlastní zkušenosti režisérky. Čím dál více skloňovaný termín „korporátní psychopatismus“ je současným celosvětovým fenoménem. Spousta z nás zná šéfy bez empatie, v jejichž rukách každá pravda mění svou podstatu. Proč se na řídící pozice vždy hrnou a dostanou debilové? A co to vypovídá o naší vrcholné politice? Hra se odehrává ve vězení kanceláře, kde se setkáváme s mladou, nadšenou marketérkou Janou a jejím, na první pohled, charismatickým šéfem Romanem...
Unhappy happy - kol.  (1:00x)
Premiéra: 16.12.2015. Výprava: Bio Masha. Režie: Jan Kačena.
Inscenace na motivy textů Vincenta Venery a Olivera Sackse.
Škoda 1981 - kol.
Premiéra: 22.12.2013. Výprava: Ivana Kanhäuserová. Režie: Jakub Vašíček.
Co mají společného vyprávění matky a syna po třiceti letech s tehdejší skutečností? Co by vypověděl o stejné situaci otec? Co to bylo za osobu? Únosce? Sobec? Hrdina? Dobrodruh? Špión? Nespokojený manžel? Je možné to zjistit? Jakou roli v tomto příběhu máme my, inscenátoři? A jakou vy, diváci? Co se s tímto příběhem stane, pokusíme-li se zrušit tradiční rozdělení aktérů divadelního představení na herce a diváky? Je možné, aby se děj divadelního představení proměnil v realitu?
Prasečiny - kol.
Premiéra: 2011. Výprava: Jitka Nejedlá & kol. Dramaturgie a režie: Apolena Novotná & kol.
Inscenace na motivy knihy „Les Truismes“ od Marie Darrieussecq. „To už tak někdy bývá, zkrátka se narodíte v jiném těle“.
Podbízivé lákadlo - kol.
Premiéra: 29.10.2010. Výprava: Jitka Nejedlá. Hudba: David Hlaváč. Režie: kol.
Podbízivé lákadlo je přesně tím, čím být se zdá. Nezastírá nic. Konečně je tu, nic než čirá zábava. Představení, které se vám herci pokusí výhodně prodat, tak abyste si toho nevšimli.
Řidič - kol.
Premiéra: 2009. Režie: kol.
Grotesktní meditace za sklem autobusu pro 37 obsazených sedaček. Kam jedeš? Ví to řidič? Cestující? Řídí řidič nebo cestující? Jsi cestující nebo řidič? Kdo je Řídič? Kdo nás řídí? Řídí vůbec někdo?

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 25.1.2020