Divadlo D’Epog

informace uvedené u tohoto divadla nemusí být plně aktuální z důvodu nenavázané či nefunkční spolupráce  stránka na Facebooku
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Industra STAGE
Adresa: Masná 9, Brno [zobrazit na mapě]
[tram 12 Kovářská / bus 44-47-49-77-84 Hladíkova]

Repertoár

Glitch Bitch -
Premiéra: 30.11.2015. Režie: Lucia Repašská.
Živá videoinstalace, která prostřednictvím mediální laboratoře na scéně zkoumá limity demokracie a svobody současné západní společnosti. Interakce herečky se záznamy situací běžného života natočených skrytou kamerou polemizuje s adekvátností míry tolerance, kterou si vzájemně prokazujeme.
Ich Bin Solo (Opera falsa e intacta) - libreto: Zdeněk Polák; hudba: Alexandra Cihanská-Machová
Premiéra: 22.10.2015. Výprava: Lucie Sedláková. Režie: Lucia Repašská.
První část monodramatického triptychu "DIY".
Autorské monodrama žánrově vycházející z tradice klasické opery a féerie. Na půdorysu téměř pohádkového příběhu přátelství delfína a psa pojednává o tématu tolerance a jinakosti. Koncepční hromadění klišé, trapnosti, kýče a absurdity vytváří z této na první pohled líbivé zpěvohry humorní, avšak krutou a jízlivou výpověď o mezilidských vztazích a sexualitě.
Vše, co je krásné, rozmnožit má se - kol.  (1:25x)
Premiéra: 23.4.2015. Dramaturgie: Matyáš Dlab. Výprava: Matěj Sýkora. Režie: Lucia Repašská.
Inscenace zamířená na oblast festivity moderní společnosti, na schopnost či neschopnost lidí slavit, bavit se, sounáležet, kolektivně prožívat. Co a jakým způsobem oslavujeme? Oslava – čas, kdy se přestaneme nudit? Jaké katalyzátory zábavy potřebujeme? Potřebujeme z každodennosti unikat? Kam?
inscenace není vhodná pro děti
Sakurambo - Radim Brychta
Monologický exkurz do filozofie smrti, který otevírá otázku vypořádávání se s vlastním selháním, téma fanatismu a pocitu nadřazenosti jedné lidské bytosti nad jinou.
inscenace není vhodná pro děti

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 20.10.2017