Inzerce

enlightenedJEDNODUCHÁ A RYCHLÁ ŘEŠENÍ

Tento web dosahuje měsíčně až 100.800 unikátních a zároveň opakovaně se vracejících návštěvníků a 1.286.428 zobrazených stránek.
(příklad ze silnějšího období - údaje za únor 2023, dle metodiky Google Analytics)
Tento web dosahuje měsíčně 26.396 unikátních a zároveň opakovaně se vracejících návštěvníků a 309.409 zobrazených stránek.
(příklad z nejslabšího období - údaje za červenec 2021, dle metodiky Google Analytics)

 


Bannery

Jednou z filozofií portálu i-divadlo.cz je podporovat zajímavé projekty. Proto je možné umístit na tento web bannery (příp. jiné grafické upoutávky) odkazující na divadlo, jednotlivé inscenace nebo akci spojenou s divadlem.

typy přijímaných bannerů:
Leaderboard (745x100 px)
Vertical (160x600 px)
Square (250x250 px)

příklad ceny:  950 Kč (~ CPT 75 Kč) / 1 měsíc (Leaderboard, Vertical)
garance:  min. 12000 impresí / 1 měsíc (Leaderboard, Vertical)

více informací
kontaktujte nás: redakce@i-divadlo.cz / objednávkový formulář
 


Programové přehledy

Portál i-divadlo.cz umožňuje generování programových přehledů, termínů, jakož i denních souhrnů. Zřízení služby je podmíněno technicky bezproblémovým skenováním programu (pomocí skriptů). Program lze zařadit na více měsíců dopředu, systém reaguje i na případné změny v řádu hodin.

Přehledy zahrnují přímé propojení na on-line prodej vstupenek (pokud divadlo tuto možnost nabízí a propojení je technicky možné).

kalkulace:  od 350 do 2750 Kč (dle kapacity sálu a dále dle regionu) / rok

více informací
kontaktujte nás: redakce@i-divadlo.cz / objednávkový formulář
 


Prezentace divadla / souboru

Zřízení profilu se základními informacemi a přehledem repertoáru je primárně určeno profesionálním divadlům a souborům působícím v ČR. Aktivace nepodléhá žádnému zpoplatnění. Správa profilu je však podmíněna aktivní spoluprací (průběžné zasílání informací, upozornění na změny a jiná součinnost ze strany PR divadla). Vyhrazujeme si právo profil nezařadit, nebo již existující z evidence vyřadit, není-li podmínka alespoň občasné součinnosti splněna.

Redakce portálu i-divadlo.cz upozorňuje, že databáze není oficiálním informačním zdrojem a vstup do ní nelze nárokovat.

kontaktujte nás: redakce@i-divadlo.cz

 

Proč inzerovat na portálu i-divadlo.cz?
 

Vykazuje sledovanost 1800-8200 tzv. návštěv denně, v závislosti na průběhu divadelní sezony apod. (měření přístupů odpovídá metodice Google Analytics)
  Tematické zaměření portálu přímo oslovuje fanoušky a příznivce divadla, případně návštěvníky, kteří hledají tipy pro návštěvu divadelních představení či kulturních akcí.
     
Nabízí unikátní model prezentace divadel a jejich inscenací, festivalových akcí, včetně zapojení názorové reflexe.   Tyto webové stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR v rámci projektu WebArchiv jako kvalitní zdroj informací.
     
Dnes tisíce lidí denně vyhledávají divadelní akce prostřednictvím internetu a vašim potenciálním divákům nabízíme pod jednou střechou dostatek informací k tomu, aby si vybrali dle svých osobních preferencí a s minimálním počtem kliknutí si zajistili vstupenku.