Inzerce

Tento web dosahuje měsíčně 69.329 unikátních a zároveň opakovaně se vracejících návštěvníků a 907.840 zobrazených stránek.
(příklad ze silnějšího období - údaje za listopad 2019, dle metodiky Google Analytics)
Tento web dosahuje měsíčně 28.585 unikátních a zároveň opakovaně se vracejících návštěvníků a 250.528 zobrazených stránek.
(příklad z nejslabšího období - údaje za červenec 2018, dle metodiky Google Analytics)

 

enlightenedJEDNODUCHÁ A RYCHLÁ ŘEŠENÍ

 

POZVĚTE DIVÁKY K NÁVRATU DO HLEDIŠŤ SPOLU S NÁMI

reklamní prostor zcela zdarma
po celé letní období a začátek nové sezony (25. 5. - 30. 9. 2020)

bannery typu LEADERBOARD 745x100 px nebo SQUARE BANNER 250x250 px
s garancí min. 5 tis. impresí / měsíc na jeden banner

(přijímáme do vyčerpání možné kapacity systému)

zasílejte na adresu redakce{@}i-divadlo{.}cz 

 


UPOUTÁVKOVÉ BANNERY

Jednou z filozofií portálu i-divadlo.cz je podporovat zajímavé projekty. Proto je možné umístit na tento web všem tematicky orientovaným subjektům bannery (příp. jiné grafické upoutávky) odkazující na divadlo, jednotlivou inscenaci, nebo akci spojenou s divadlem.

typy přijímaných bannerů: Leaderboard (745x100 px), Square Banner (250x250px)

příklad ceny: 750 Kč (~ CPT 59 Kč) / 1 měsíc (Leaderboard)

garance: min. 14200 impresí / 1 měsíc

více informací | kontaktujte nás: redakce{@}i-divadlo{.}cz / objednávkový formulář
 


PROGRAMOVÉ PŘEHLEDY

Portál i-divadlo.cz umožňuje generování programových přehledů, termínů, jakož i denních souhrnů. Zřízení služby je podmíněno technicky bezproblémovým skenováním programu (pomocí skriptů). Program lze zařadit na více měsíců dopředu, systém reaguje i na případné změny v řádu hodin.

Přehledy zahrnují propojení na rezervační či přímý on-line prodej vstupenek (pokud divadlo tuto možnost nabízí a propojení je technicky možné).

kalkulace: od 250 do 1950 Kč (dle kapacity sálu a dále dle regionu) / rok (tj. obvykle leden - prosinec)

více informací | kontaktujte nás: redakce{@}i-divadlo{.}cz / objednávkový formulář
 


PREZENTACE DIVADLA/SOUBORU

Zřízení profilu se základními informacemi a přehledem repertoáru je základní službou a není zpoplatněné. Je primárně určeno profesionálním divadlům / souborům působícím v ČR. Aktivace a správa profilu jsou podmíněny aktivní spoluprací (průběžné zasílání informací, novinek, součinnost ze strany PR divadla, apod.). Vyhrazujeme si právo profil nezařadit, nebo již existující z evidence vyřadit, není-li podmínka alespoň občasné součinnosti splněna.

Redakce portálu i-divadlo.cz upozorňuje, že databáze není oficiálním informačním zdrojem a vstup do ní nelze nárokovat.

kontaktujte nás: redakce{@}i-divadlo{.}cz

 

Proč inzerovat na portálu i-divadlo.cz?

Vykazuje sledovanost 1500-6800 tzv. návštěv denně v závislosti na průběhu divadelní sezony apod. (metodika měření přístupů odpovídá doporučení IFABC nebo Google Analytics)   Tematické zaměření portálu přímo oslovuje fanoušky a příznivce divadla, případně návštěvníky, kteří hledají tipy pro návštěvu divadelních představení či kulturních akcí.
     
Nabízí unikátní model prezentace divadel a jejich inscenací, festivalových akcí, včetně zapojení názorové reflexe.   Tyto webové stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR v rámci projektu WebArchiv jako kvalitní zdroj informací.
     
Dnes tisíce lidí denně vyhledává divadelní akce prostřednictvím internetu a vašim potenciálním divákům nabízíme pod jednou střechou dostatek informací k tomu, aby si vybrali dle svých osobních preferencí a s minimálním počtem kliknutí si zajistili vstupenku.