Registrace


Pro registraci zadejte, prosím, následující 2 údaje:

  [min. 3 znaky, max. 30 znaků]

opište následující kód:
jednašestčtyřišestčtyři

Upozornění:
Uživatelské jméno (nick) se bude zobrazovat u všech Vašich příspěvků, hodnocení či blogů. Vybírejte ho proto
s ohledem na tuto skutečnost. Po provedení registrace již není možné toto přihlašovací jméno změnit!


Na zadaný e-mail Vám ihned po registraci přijde přístupové heslo.
Pokud registrační emailová zpráva během chvíle nedorazí, zkontrolujte, prosím, i složku s nevyžádanou poštou či spamy. *
Po přihlášení si můžete toto heslo kdykoli změnit v sekci změna údajů.
V případě zapomenutí hesla si ho můžete nechat zaslat na Vámi zde zadaný e-mail.

DATABÁZE POUŽÍVÁ TECHNOLOGII ŠIFROVÁNÍ UŽIVATELSKÝCH HESEL.


Proč se registrovat?

Po přihlášení můžete aktivně využívat funkce uživatelské zóny, tj.:
- hodnotit inscenace
- zadávat své příspěvky do diskusí
- blogovat
- spravovat svůj osobní divadelní kalendář
- aktivovat hlídání termínů zvolených inscenací


Aktivní hodnocení inscenací spočívá v udělení procentního hodnocení dojmu z viděného. I to je pro ostatní informace, průměry mohou o něčem vypovídat. K hodnocení lze přiřadit i výstižnou glosu nebo stručný komentář (max. 650 znaků). Pro delší článek přejděte, prosím, do blogu.

Důrazně upozorňujeme, že nabízíme prostor pouze pro odpovědné hodnocení. Zde není místo pro záměrnou svévoli v přiřazování hodnocení. V případě podezření zahajujeme monitoring IP adresy a v krajním případě uživateli, který by nerespektoval férový přístup, bude smazán jeho uživatelský účet.
Redakce do uživatelských hodnocení nezasahuje, pouze ve výjimečných případech porušení pravidel. Nezapomínejte však, že všichni ostatní si dělají obrázek, jak hodnotíte - a je jen na Vás, zda Vaše hodnocení budou brát ostatní vážně i příště.

Hodnocení od nově zaregistrovaných uživatelů může podléhat monitoringu: hodnocení uživatelů pouze s jedním výrazně negativním, nebo výrazně pozitivním hodnocením bude bez následné aktivity během dalších 3 měsíců po uplynutí této doby automaticky odstraněno (skryto).


Vedení blogu - tematická náplň příspěvků je zcela libovolná, držte se jen zaměření webu. Může se týkat např. nejen osobních (neformálních) pohledů na inscenace, ale i na divácký servis divadel, ceny vstupenek, rozdělte se s ostatními o zajímavé či neobvyklé zážitky z divadel, komentujte otázky kulturní politiky, zamýšlejte se nad trendy v oblasti divadla, rozebrte dramatické dílo nebo rovnou celého autora :) Polemiky ano, vzájemné útoky, velice prosíme, ne.
Blogy neslouží k zadávání článků informativního charakteru a jiných PR aktivit!

Diskuse se vztahují vždy k danému divadlu. Vedle polemických příspěvků se můžete rozdělit s ostatními o nějakou informaci, ptát se, sdělit zkušenost, zdrbat či lépe pochválit divácký servis i herce, nebo jen tlachat o čemkoliv, co se může daného divadla dotýkat.


* máme hlášeny problémy s maily na doméně yahoo.com, pokud je to možné, zvolte jiný registrační mail