Farma v jeskyni

poskytovány slevy pro studenty stránka divadla na Facebooku  scéna, kde tento soubor vystupuje:
DOX
Adresa: Poupětova 1, Praha 7 [zobrazit na mapě]
[tram 6-12 Ortenovo nám.]
Ceny vstupenek:
330 Kč (DOX)
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Útočiště - Viliam Dočolomanský
Premiéra: 4.6.2018. Dramaturgie: Jana Pilátová. Výprava: Lucia Škandíková, Tereza Kopecká. Hudba: Viliam Dočolomanský, Marcel Bárta, Hana Varadzinová, Vít Halška, Štěpán Janoušek. Choreografie: Viliam Dočolomanský, Andrej Petrovič, Hana Varadzinová. Režie: Viliam Dočolomanský.
předpremiéry od února 2018
Scénická kompozice na pomezí fyzického divadla a koncertu inspirovaná rozhovory s komunitou mladých lidí, žijících v Londýně, kteří na útěku prožili hraniční životní situace. Inscenace pro všechny, kteří pokračují v cestě...
Navždy spolu! - Hana Varadzinová, Eliška Vavříková
Premiéra: 20.3.2017. Choreografie a režie: Viliam Dočolomanský.
Jevištní kompozice na hranicích žánrů pohybového divadla, videa a dokumentu - na téma stáří. Inscenace zapojuje pražské seniory bez jakékoli předchozí zkušenosti s profesionální tvorbou fyzického divadla.
Odtržení - Lucia Škandíková, Viliam Dočolomanský & kol.
Premiéra: 23.1.2016. Dramaturgie: Karel František Tománek, Sodja Lotker. Výprava: Lucia Škandíková. Hudba: Viliam Dočolomanský, Jan Burian ml., Petr Uvira. Choreografie: Viliam Dočolomanský, Agnija Šeiko, Monika Částková. Režie: Viliam Dočolomanský.
Předpremiéry od prosince 2015.
Projekt inspirovaný mladými lidmi z Tokia, Česka a Skandinávie, kteří žijí uprostřed města v izolaci svého pokoje. Jedná se zpravidla o hypersenzitivni jedince, kteří se nedokážou vrátit do zaměstnání nebo do školy, přestože chtějí. Nejsou schopni žít ve společnosti a „obstát“ v systému. Tento jev, označovaný jako hikikomori (z japonštiny „odtrhnuvší se“), byl poprvé rozpoznán v Japonsku, ale objevuje se čím dál víc v různých zemích celého světa a dosud ho odborníci nedokážou úplně vysvětlit. Někdy se o něm hovoří jako o ‚nemoci současné společnosti‘...
Informátoři - Viliam Dočolomanský & kol.  (1:00x)
Premiéra: 1.4.2014. Dramaturgie: Petr Michálek. Scéna: Lucia Škandíková. Kostýmy: Markéta Oslzlá-Sládečková. Hudba: Viliam Dočolomanský, Marcel Bárta. Choreografie a režie: Viliam Dočolomanský.
Součást projektu „LOBBY“.
Vícevrstvá scénická kompozice založená na montáži akce, mluveného slova, videoprojekce a hudby. Sonda, která na půdorysu nedávné kauzy s dosud neobjasněnými vraždami v nadnárodní potravinové korporaci zkoumá, co je za systémem, ve kterém žijeme...
14!  
Cesta - kol.
Premiéra: 3.10.2011. Dramaturgie: Viliam Dočolomanský, Hana Varadzinová. Kostýmy: Barbora Erniholdová. Režie: Viliam Dočolomanský.
Další komponovaný večer složený z částí různých inscenací Farmy v jeskyni. I toto "Work demo" není vždy úplně stejné, divák nahlíží na metody tréninků herců souboru, objevují se v něm hosté souboru i práce stážistů a také ukázky z nových projektů. Prezentaci doplní videa z cest Farmy v jeskyni. Provází Viliam Dočolomanský.
DIVADLO / The Theater - Viliam Dočolomanský
Premiéra: 10.2.2010. Dramaturgie: Jana Pilátová. Scéna: Jana Preková. Kostýmy: Barbora Erniholdová. Režie: Viliam Dočolomanský.
Scénická kompozice vycházející z rytmů a tanečních kroků, jimiž brazilští otroci setřásali pouta a vytvářeli svůj svět. Hra na herce a diváky, která své hráče může přehrát, ale které se nemůžeme nezúčastnit. Skupina herců hraje hru o vzkříšení býka odedávna dodnes. Strašlivý a ustrašený pohled se přetlačují a vymezují jeviště a hlediště...
Sclavi - Emigrantova píseň - Viliam Dočolomanský & kol.  (1:00x)
Premiéra: 3.3.2005. Dramaturgie: Jana Pilátová. Výprava: Barbora Erniholdová. Režie: Viliam Dočolomanský.
Scénická kompozice vycházející ze starých rusínských písní, dopisů z vystěhovalectví a z Čapkova Hordubala. Nese se v horečnatém tepu a v melodiích vícehlasých písní, které protínají syrové fyzické akce.
14!  

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 1.6.2018