Divadelní společnost J.Jurištové

STRÁNKA SE PŘIPRAVUJE
Aktuální repertoár:
Dezertér z Volšan | Pyšná princezna

Repertoár

Pyšná princezna - Dana Bartůňková
Premiéra: 11.11.2018. Podle stejnojmenné pohádky Boženy Němcové. Hudba: Radim Linhart. Režie: Dana Bartůňková.
Jevištní podoba známé pohádky. V Půlnočním království žije pyšná princezna Krasomila. Když odmítne ruku krále Miroslava, ten se za ní vydá do jejího království v přestrojení za zahradníka. Vypěstuje zpívající květinu a najde si cestu k srdci pyšné princezny. Jejich lásku chce překazit rádce, který Půlnoční království ovládá. Miroslav a princezna proto uprchnou a na útěku zažijí nečekaná dobrodružství...
D3+  
Dezertér z Volšan - Emil Artur Longen  (2:00)
Premiéra: 2010. Úprava: Kateřina Fixová. Výprava: Kateřina Baranowska. Hudba: Tomáš Alferi. Texty písní: Vít Herzina. Choreografie: Martin Pacek. Režie: Milan Schejbal.
Staropražská fraška o nenapravitelném flamendrovi, který to přežene s koňakem. Je pokládán za mrtvého. Manželka mu vystrojí pohřeb, ale domnělý nebožtík se probudí a doví se tak leccos nepěkného o svém manželství a úmyslech „truchlících“ pozůstalých...

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 16.4.2019