Next Picture

Nejbližší představení:
29.05. (St) 19:00 Lordi /The Lords/
05.06. (St) 19:00 Lordi /The Lords/
26.07. (Pá) 20:00 Lordi /The Lords/
Nejbližší představení:
29.05. (St) 19:00
Lordi /The Lords/
05.06. (St) 19:00
Lordi /The Lords/
26.07. (Pá) 20:00
Lordi /The Lords/
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Švandovo divadlo
Adresa: Štefánikova 57, Praha 5 [zobrazit na mapě]
[tram 9-12-15-20, bus 176 Švandovo divadlo]
La Fabrika
Adresa: Komunardů 30, Praha 7 [zobrazit na mapě]
[tram 1-6-12-14-25 Dělnická, resp. U Průhonu]
Divadlo na Šantovce
Adresa: Polská 1, Olomouc [zobrazit na mapě]
[tram 3-5 Šantovka, 1-7 Tržnice]
Aktuální repertoár:
Buzíci | Lordi /The Lords/ | Zhasněte lampiony
Poznámky a upozornění:
  • Inscenace dříve uváděny pod hlavičkou SergeArt.
  • Inscenace Buzíci je pravidelně uváděna v Divadlo na Šantovce Olomouc.
  • Inscenace Lordi je pravidelně uváděna ve studiu Švandova divadla.

Repertoár

Buzíci - Peter Serge Butko
Premiéra: 25.3.2019. Podle stejnojmenného filmu režiséra Bertranda Bliera. Výprava: Markéta Zborníková. Hudba: Karel Vaněk. Režie: Peter Serge Butko.
Jevištní variace známého stejnojmenného provokativního filmu s Gérardem Depardieu a Patrickem Dewaere. Flákačská komedie o konci světa. Příběh dvou nerozlučných přátel, kteří čelí konci světa s humorem a láskou se odehrává nespecifikované blízké budoucnosti. Dva mladí heterosexuální kluci nepracují, užívají si s holkami, odmítají se přizpůsobit světu většiny a odmítají také čelit osudu. Jdou spolu s ním, tam kam je vede. Svět je pro ně hřiště a přátelství je pro ně nejvyšší zákon. Nexistují pro ně žádná pravidla, než jsou ta jejich. V podstatě se od sebe nepohnou, užívání si s děvčaty rovněž sdílejí vždy spolu. Proto jim okolí říká „buzíci“, avšak naši hrdinové si s tím hlavu nelámou. Nezajímá je to...
14!  
Lordi /The Lords/ - Oscar Wilde, Robbie Ross  (1:50x)
Premiéra: 23.3.2006. Podle fragmentů nedokončené hry Oscara Wildea. Kompletace Rossova textu: Pasqualle Renia. Dokončení a Překlad a Dramaturgie: Ivan Remiaš. Kostýmy: Kristína Matejíčková. Hudba: František Krištof Veselý. Režie: Peter Serge Butko.
Inscenace byla původně uváděna v Divadle v Jindřišské věži.
Londýn 1896 - Praha 2006. Světová premiéra nedokončené, zapomenuté a nedávno objevené hry. Salónní komedie s jemnými erotickými prvky o třech lordech, kteří systematicky svádí londýnské ženy tak dlouho, až se chytnou do vlastní pasti...
náš tip!
Zhasněte lampiony - Alexej Gelman  (1:20x)
Premiéra: 6.2.2005. Obnovená premiéra: 5.11.2007. Výprava: Kristína Matejíčková. Překlad, úprava a režie: Peter Serge Butko.
Původně uváděno v Café teatr Černá labuť.
Tragikomický příběh o lhaní a touze být s tím druhým. Na lavičce v parku se setkávají dva mladí lidé. Každému jde o něco trochu jiného, ale společné mají to, že se oba cítí opuštění a oba potřebují sex...
Bláznivý Petříček - Peter Serge Butko  (1:40x) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 15.11.2010. Na motivy stejnojmenného filmu Jeana-Luca Godarda. Scéna: Jan Truhlář. Kostýmy: Hana Soukupová. Hudba: Roman Holý. Texty písní: Marek Doubrava. Režie: Peter Serge Butko.
Poslední uvedení: duben 2019.
Divadelní variace na filmovou „gangsterskou pohádku“. Příběh lásky mladého muže, znuděného všedností a krásné teroristky, kteří utíkají před policií, rodinami, ale také před životem.

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 1.5.2019