Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Karkulka v síti - David Košťák  (0:55x)
Premiéra: 2023. Výprava: Linda Holubová. Režie: Hana Marvanová.
Nová interaktivní pohádka o zásadách bezpečného chování na internetu, která vtáhne diváky do děje a hravou formou jim představí několik základních pravidel, jak se na internetu chovat. Poradí si Karkulka s vlezlým vlkem, který ji neustále sleduje...?
D6+  
World of Fake - Patrik Boušek  (1:05x)
Premiéra: 5.11.2021. Úprava: Jakub Koudela. Výprava: Eliška Kulíková, Alena Peštová. Hudba: Vít Filipovský. Režie: Hana Marvanová.
Edukativní inscenace, která objasní principy šíření dezinformací a upozorní na důležitost ověřování informací. Názorný příběh z fiktivního světa plného trollů a elfů, kde spolu bojuje dobro se zlem (čili pravda se lží)...
D8+  
Pivo - Miro Gavran  (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 19.3.2018. Obnovená premiéra: 3.7.2020. Překlad: Jaroslav Otčenášek. Výprava a režie: Hana Marvanová.
Původně inscenace Divadelního klubu Školka v Mostě.
Poslední uvedení: červen 2023.
Konverzační komedie o otoci a synovi, kteří žijí ve společné domácnosti bez matky, jež je opustila záhy po synově narození. Lidský příběh autenticky vykresluje komplikovaný vztah dvou mužů, bez patosu, s úsměvným nadhledem a s pivem v ruce. Dva muži, kteří hledají pravdu o svém životě na dně pivní láhve...

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 1.1.2024