Divadelní společnost On Stage!

ARCHIV INSCENACÍ

Osidla smrti - Ira Levin
Premiéra: 5.10.2012. Překlad: Ivo T. Havlů. Výprava: Petr Kastner. Úprava, dramaturgie a režie: Roman Štolpa, Martin Novotný.
Komediální thriller. Kdysi úspěšný spisovatel detektivek nalezne perfektní příběh napsaný neznámým autorem a rozhodne se vydávat rukopis za svůj vlastní...
Ve dvou se to lépe táhne aneb Peklo v hotelu Westminster - Ray Cooney  (2:40)
Premiéra: 8.3.2011. Překlad: Břetislav Hodek. Scéna: Petr Kastner. Kostýmy: Zita Miklošová. Úprava, dramaturgie a režie: Roman Štolpa, Martin Novotný.
Bláznivá komedie o nevěrách. Drobná chybička v ubytovacím pořádku rozpoutá v hotelu Westminster doslova "peklo" a zkomplikuje plánované víkendové zálety...
Na úrovni - Martin Novotný, Roman Štolpa  (3:00)
Premiéra: 7.12.2010. Na motivy povídky Marvina Franka „She Loves Me, She Told Me So Last Night“ a podle filmu Melvina Franka „A Touch of Class“ (spoluautor scénáře Jack Rose). Scéna: Hynek Dřízhal. Kostýmy: Zita Miklošová. Překlad filmu, dramaturgie a režie: Roman Štolpa, Martin Novotný.
Adaptace známé filmové komedie o jednom milostném románku. On je ženatý Američan žijící v Londýně, ona rozvedená Angličanka. Zamilují se do sebe, tajně se scházejí, jsou spokojeni a užívají si. On má však stále málo času a ona většinou čeká...

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 7.4.2019