Divadlo Na Rejdišti

poskytovány slevy pro studenty stránka na Facebooku DIVADLO KONZERVATOŘE
Adresa: Na Rejdišti 1, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro A Staroměstská, tram 17-18, bus 207]
Pokladna: hodinu před představením
Začátky: 19.00
Ceny vstupenek:
100 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Divadlo konzervatoře je jako součást Pražské konzervatoře určeno pro inscenační praxi studentů 5. a 6. ročníků. Na tvorbě inscenací se ve spolupráci se studenty podílí profesionální režiséři, výtvarníci, choreografové, hudební skladatelé a další.
  • Vchod do pokladny z Dvořákova nábř. 2.
  • Rezervace vstupenek telefonicky či e-mailem.

Repertoár

Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete - William Shakespeare
Premiéra: 24.11.2017. Režie: Kateřina Iváková.
Čtyři století milovaná veselohra...
Tlustý prase - Neil LaBute
Premiéra: 20.10.2017. Dramaturgie: Ondřej Šrámek. Výprava: Magdaléna Paráčková. Hudba: Kristýna Hulcová. Režie: Hana Marvanová.
Současná americká komedie o kultu štíhlosti. Mladý úspěšný manažer se zamiluje do dívky trpící nadváhou a je nucen odolávat tlaku kolegů a přátel. Ti s jeho volbou nesouhlasí, neboť mají jiné představy o podstatě vztahu a uznávají naprosto odlišné životní hodnoty...
Krvavá Henrietta aneb Jedno jaro v Paříži - Oldřich Daněk, Jan F. Fischer
Premiéra: 5.5.2017. Dramaturgie: Ondřej Šrámek. Výprava: Mariana Kuchařová. Hudební spolupráce: Tomáš Trapl. Režie: Josef Kačmarčík.
Muzikál pro činoherce. Příběh lásky a vraždyz dob, kdy Evropa tančila valčík, napsaný na základě skutečných událostí z jara roku 1914. Manželka ministra financí Francie zastřelila v redakci vlivného deníku Figaro jeho editora. Údajně na obranu svého manžela, o němž Figaro otiskl nepravdivé informace. Byla obviněna z vraždy, ale za čtvrt roku osvobozena...
Kazimír a Karolína - Ödön von Horváth  (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 11.11.2016. Překlad: Josef Balvín. Úprava: Kristýna Čepková, Lukáš Pečenka. Dramaturgie: Kristýna Čepková, Ondřej Šrámek. Výprava: Petra Krčmářová. Režie: Lukáš Pečenka. Poslední uvedení: květen 2017.
Tragikomedie o neradostných koncích a ještě smutnějších začátcích...
Závišův kříž - libreto: Gustav Skála, hudba: Pavel Trojan jr.  (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 27.4.2016. Hudba: Pavel Trojan jr. Hudební spolupráce: Jana Balašová-Trčková. Choreografie: Adéla Hájková. Výprava a režie: Gustav Skála. Poslední uvedení: červen 2017.
Původní český muzikál na námět z české historie o zakázané lásce rytíře Záviše z Falkenštejna a královny Kunhuty.
Arkádie - Tom Stoppard  (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 1.4.2016. Překlad: Jaroslav Kořán. Dramaturgie: Ondřej Šrámek. Kostýmy: Dorota Březinová. Hudba: Jakub Šafr, Anna Jiřina Daňhelová. Scéna a režie: Kateřina Iváková. Poslední uvedení: květen 2017.
Téměř detektivní tragikomedie, která klade divákovi otázky o pravdě a lži, o času a nadčasovosti, o řádu a chaosu, o jistotě a nejistotě, o odlišném chápání světa v různých obdobích lidské existence a o ničivém vlivu sexu při našem orbitu životem.
V Římě na place byla legrace aneb Chudák Pseudolus - Stephen Sondheim, Burt Shevelove, Larry Gelbart  (2:20) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 27.11.2015. Překlad: Jana Kvapilová. Dramaturgie: Ondřej Šrámek. Kostýmy: Dušan Chrástek. Texty písní: Jan Werich. Choreografie: Denisa Kubášová. Režie: Lumír Olšovský. Poslední uvedení: červen 2017.
Klasický muzikál rozvíjející známou starořímskou Plautovu komedii.

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 1.1.2018