Poznámky a upozornění:
  • Soubor odehrál poslední představení v roce 2019.

ARCHIV INSCENACÍ

Kurz osudové přitažlivosti - Adam Kraus & kol.  (1:35)
Premiéra: 2017. Dramaturgie: Markéta Kočí Machačíková. Scéna: František Týmal. Kostýmy: Dominika Pichlerová. Choreografie: Kateřina Stupecká. Režie: Adam Kraus.
předpremiéry od roku 2016
Poslední uvedení: rok 2019.
Autorská komedie, pohybující se na pomezí žánrů činohry a show. „Uvidíte a uslyšíte pár neuvěřitelných příběhů, ale především se setkáte s až nepříjemně povědomými situacemi. Nechcete utrácet peníze za další obyčejné přednášky o vztazích? Unavuje vás už neustálé seznamování, které nikam nevede? Chcete konečně přijít na to, jak to mezi ženami a muži je, a najít svou osudovou lásku? Pak je tento kur pro vás to pravé...“
Ideální pár - Anna Burzyńska  (1:25x)
Premiéra: 5.3.2014. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Scéna: Ha Thanh Nguyen, Michal Horáček. Kostýmy: Ha Thanh Nguyen. Úprava a režie: Adam Kraus.
Poslední uvedení: rok 2017.
Současná tragikomedie o relativitě věcí, o umění lhát, (ne)schopnosti milovat a o tom, co už nejde vzít zpátky. Jsou dva, jsou mladí a mají tolik společného! Ona a on – na první pohled ideální pár. Alespoň to tak vypadá. Jenže pak je najednou všechno jinak. Lež je prozrazena, důvěra otřesena a naděje slábne. Máte všechno a za chvíli nemáte nic. Nezbývá, než se tomu všemu zasmát. Anebo se radši zabít...?
Podoba věcí - Neil LaBute  (1:10x)
Premiéra: 23.1.2012. Překlad: Petra Hanáková. Dramaturgie: Hanuš Jordan. Výprava: Jozef Hugo Čačko. Úprava a režie: Markéta Machačíková.
Poslední uvedení: rok 2013.
Hra o tom, že věci nejsou, čím se zdají být...

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 19.10.2023