TEĎ! Divadlo

Připravuje se:
Druhý život
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Kurz osudové přitažlivosti - Adam Kraus & kol.  (1:35)
Premiéra: 2017. Dramaturgie: Markéta Machačíková. Scéna: František Týmal. Kostýmy: Dominika Pichlerová. Choreografie: Kateřina Stupecká. Režie: Adam Kraus.
předpremiéry od roku 2016
Autorská komedie, pohybující se na pomezí žánrů činohry a show. „Uvidíte a uslyšíte pár neuvěřitelných příběhů, ale především se setkáte s až nepříjemně povědomými situacemi. Nechcete utrácet peníze za další obyčejné přednášky o vztazích? Unavuje vás už neustálé seznamování, které nikam nevede? Chcete konečně přijít na to, jak to mezi ženami a muži je, a najít svou osudovou lásku? Pak je tento kur pro vás to pravé...“
Ideální pár - Anna Burzyńska  (1:25x)
Premiéra: 5.3.2014. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Scéna: Ha Thanh Nguyen, Michal Horáček. Kostýmy: Ha Thanh Nguyen. Úprava a režie: Adam Kraus.
Současná tragikomedie o relativitě věcí, o umění lhát, (ne)schopnosti milovat a o tom, co už nejde vzít zpátky. Jsou dva, jsou mladí a mají tolik společného! Ona a on – na první pohled ideální pár. Alespoň to tak vypadá. Jenže pak je najednou všechno jinak. Lež je prozrazena, důvěra otřesena a naděje slábne. Máte všechno a za chvíli nemáte nic. Nezbývá, než se tomu všemu zasmát. Anebo se radši zabít...?

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 10.10.2019