Poznámky a upozornění:
  • Projekt OUT, divadlo pro dva diváky, se odehrává na předem nespecifikovaném místě. Místo konání bude sděleno divákům během telefonické registrace.

Repertoár

OUT - kol.
Premiéra: 17.10.2022.
Divadlo pro dva diváky, které hravou a zábavnou formou míří na skutečnost, že si mnoho z nás organizuje pracovní a osobní život s předpokladem, že k tomu může využívat osobní auto. Ovšem, co se stane s naším životem, pokud z něj auto vypadne? Budeme out? Začneme nestíhat? Sníží se naše výkonnost?
Odvaha k beznaději - Jiří Honzírek, Martin Vrba
Premiéra: 26.8.2020. Dramaturgie: Martin Vrba. Výprava: Jana Hauskrechtová. Hudba: Matěj Kotouček. Režie: Jiří Honzírek.
Fikce o budoucnosti, která se stává přítomností. To, co jsme si mysleli, že nám hrozí na konci století, na nás čekalo za rohem. Ocitli jsme se ve třicátých letech 21. století, lidstvo existuje, ale vymírá. Pohřební hostiny jsou stále chudší. Na jedné z nich se setkávají vzdálení příbuzní Ema a Samuel...

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 29.9.2022