Maso Krůtí

Nejbližší představení:
31.5.19:30Recyclus Coitus
vstupenky
3.6.Po19:30Oidipussy
vstupenky
4.6.Út19:30Oidipussy
vstupenky
9.9.Po19:30Čekání na Kokota
vstupenky
10.9.Út19:30Čekání na Kokota
vstupenky
31.5.19:30 vstupenky
Recyclus Coitus
3.6.Po19:30 vstupenky
Oidipussy
4.6.Út19:30 vstupenky
Oidipussy
9.9.Po19:30 vstupenky
Čekání na Kokota
10.9.Út19:30 vstupenky
Čekání na Kokota
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Divadlo NoD
Adresa: Dlouhá 33, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Nám. Republiky, tram 6-8-15-26 a bus 207 Dlouhá tř.]
Potrvá
Adresa: Srbská 2, Praha 6 [zobrazit na mapě]
[metro A Hradčanská, tram 1-2-8-18-20-25-26, bus 131-184]
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Recyclus Coitus - kol.
Premiéra: 13.5.2024. Scéna: Marta Sobotková. Kostýmy: Markéta Smržová. Hudba: Kateřina Smržová, Václav Chalupský. Režie: Tereza Vejvodová.
Koprodukční projekt souboru Maso Krůtí a Divadla NoD.
Inscenace, která se točí kolem tématu udržitelnosti - naší planety i našich mezilidských vztahů. „Svět kolem se pomalu, ale jistě řítí do hluboké tmy. Děti devadesátých let zakládají rodiny, kupují si Iphony a se síťovkou chodí na Jiřák pro kořenovou zeleninu. Pracovní videocally si zpříjemňují výběrovou kávou. Svoje batolící potomky vozí Thule kočárky, oblékají je do bavlněných eko funkčních kompletků, pojmenovávají je Theoušek, Nicklas, Miuška nebo Lijámek a rádi se obklopují přáteli, se kterými můžou sdílet nenávist k cukru. Nenávist je, stejně jako máslo za 80 Kč.“
Myslivecký balls - kol.
Premiéra: 16.5.2023. Dramaturgie: Jana Kynclová. Hudba: Miroslav Beran, Šimon Hrábek, Kateřina Smržová. Choreografie: Eliška Soukupová. Režie: kol.
„Šmíra, tentokrát z vesnickýho prostředí“, v níž pokrytectví a snaha o zachování společenskýho statusu jdou ruku v ruce s trapným šovinistickým humorem. S plným pytlem se totiž blbě běhá po poli, nebo jak to ty chlapi maj. A co na to pseudofeministky z velkoměsta...?
Oidipussy - kol.  (1:30x)
První inscenace souboru Maso krůtí s hlavní mužskou postavou. Ale nenechte se zmást. Tento muž je samozřejmě zmítán strašlivým osudem, který mu servírují ženy jeho života. „Co když je tvojí terapeutkou vlastní matka, která je zároveň tvým největším prokletím? Je tvůj osud opravdu jenom tvůj? A co bylo na počátku všeho? Jasně, že matka...“
15!    
Čekání na Kokota - kol.  (1:15x)
Premiéra: 24.4.2018. Dramaturgie: Jana Fleglová, Anežka Berčíková. Výprava: Eliška Budíková. Hudba: Václav Strýček, Šimon Hrábek, Miroslav Beran, David Smrž. Režie: kol.
„Krůtí absurdní drama. Během představení si diváci projdou všema fázema svejch vlastních milostnejch příběhů. Herečky krůtí je s nima znova prožijou, jenom o dost intenzivnějš a bizarnějš. Bude to upřímný, pravdivý, vtipný, děsně patetický a totálně nesmyslný. Láska je přesně taková. Má zlomenou nožičku, je trochu rozladěná, ale nejvíc dojemná...“

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 10.5.2024