ARCHIV INSCENACÍ

Defender - Tereza Březinová  (1:10x)
Premiéra: 11.8.2016. Dramaturgie: Ladislav Karda. Scéna: Eva Matoušová. Kostýmy: Anna Hrušková. Režie: Josef Kačmarčík
Poslední uvedení: rok 2016.
Tragikomedie o dvou dějstvích, která ukazuje, jak těžké je komunikovat a doopravdy vnímat toho druhého. Jak těžká je snaha pomoci a pomoc také přijímat. Jak těžké je vyrovnat se s blížícím se koncem, zvlášť když do toho vstoupí láska.
Perseidy - Tereza Březinová
Premiéra: 20.10.2014. Dramaturgie: Tereza Březinová. Scénografie: Petra Kluzáková. Režie: Josef Kačmarčík.

Poslední uvedení: 4.11.2015.
Perseidy je hra o přáních, kterých se nám rojí v hlavě milion. Je to hra o tajných přáních, pro jejichž naplnění (krom vykřičení na padající vyhasínající hvězdu) neděláme zhola nic. Je to hra o lásce, po které toužíme, aniž bychom pro ni něco dělali. Je to hra o lásce, která se v dnešní době ztratila z mezilidských pocitů a zůstala jen jako otisk v námi vyřčeném slově „miluju“. Hra pokládá otázku, zda svá přání realizovat, zda si za nimi jít, zda dělat důležitá životní rozhodnutí a kroky, i když víme, že nám pravděpodobně nepřinesou nic dobrého. Divadelní hra Perseidy se umístila ve finále Dramatické soutěže při Cenách Alfreda Radoka 2013.

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 3.7.2024